Angle down Atgal

Nusikaltėlių bylos nagrinėjimas vyko Klaipėdos universitete

Klaipėdos apygardos teismas dėl COVID-19 plitimo grėsmės ir didelio proceso dalyvių skaičiaus nusikalstamos organizuotos grupės baudžiamosios bylos nagrinėjimą šiandien tęsė Klaipėdos universiteto patalpose. 

Teismas privalo užtikrinti ne tik teisingą, sklandų ir viešą bylos nagrinėjimą, bet ir ribojimų bei rekomendacijų, susijusių su apsauga nuo COVID-19 ligos, laikymąsi teismo posėdžių metu. Atsižvelgęs į sveikatos specialistų rekomendacijas, į tai, kad teismo patalpose nėra galimybės saugiai nagrinėti tokios apimties bylą, o byloje būtina spręsti ir neatidėliotinus suėmimo klausimus, teismas, bendradarbiaudamas su Klaipėdos universitetu, baudžiamąją bylą gruodžio mėn. vyksiančiuose teisiamuosiuose posėdžiuose nagrinės Klaipėdos universiteto patalpose. Šiose patalpose bus galimybės išlaikyti visus reikiamus atstumus bei užtikrinti galimybę bylos nagrinėjimą stebėti ir ja besidomintiems asmenims.

Byloje teisiamieji posėdžiai paskirti iki 2021 m. kovo mėn., bylos medžiagą sudaro 59 tomai, joje kaltinimai dėl įvairių nusikalstamų veikų pareikšti 6 asmenims, 2 iš jų – Latvijos piliečiai. Sklandžiai organizuoti teismo posėdžius Klaipėdos apygardos teismui padėjo Lietuvos policijos pareigūnai.

Teismas atkreipia dėmesį, kad dėl COVID-19 situacijos šalyje asmenims, kuriems dalyvavimas teismo posėdyje nėra privalomas, rekomenduotina į teismo posėdžius nevykti.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite