Angle down Atgal

Nu­si­kal­tė­lis su­vai­di­no mir­tį, o vė­liau at­si­dū­rė li­go­ni­nė­je dėl CO­VID-19

Dėl sek­sua­li­nių nu­si­kal­ti­mų ieš­ko­tas vy­ras nu­spren­dė su­vai­din­ti sa­vo mir­tį. Po šios me­la­gin­gos ži­nios pa­skel­bi­mo jo by­la bu­vo nu­trauk­ta. Iki tol, kol šie­met jis neat­si­dū­rė li­go­ni­nė­je dėl už­si­krė­ti­mo ko­ro­na­vi­ru­su.
 

Nicholas Rossi JAV buvo ieškomas dėl seksualinių nusikaltimų, tačiau kad nebūtų surastas ir netektų patirti baudžiamosios atsakomybės, vyras visus apgavo neva savo mirtimi.

O iš tiesų jis, pasivadinęs kitu vardu ir pavarde, gyveno niekieno nepersekiojamas. Kol koronavirusas neparodė savo aštrių dantų ir vyrui neprireikė hospitalizacijos.

Galima sakyti – tikras likimo pirštas, mat ligoninėje atsidūrusio vyro melas buvo išaiškintas. Nicholas buvo ieškomas dėl 2008 ir 2018 metais Jutoje ir Ohajuje padarytų nusikaltimų. Apie jo tariamą mirtį nuo limfomos buvo paskelbta 2020 metų vasario 29 dieną, o visą tą laiką vyras gyveno Škotijoje. Tiesa išaiškėjo, kai buvo surastas Glazgo ligoninėje Arturo Knighto vardu.

Įdomu tai, kad policininkus, tyrėjus, prokurorus įtikinęs melas neįtikino paties Nicholo advokato. „Viena vertus, tai man pasirodė keista, kita vertus, priėmiau tai, ką man sakė jo žmona“, – atviravo advokatas.

Parengta pagal Dailystar.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite