Angle down Atgal

Nuotaikinga edukacinė popietė apie rudenį Pabradės miesto bibliotekoje - filiale

Rugsėjo 26 d. Pabradės miesto bibliotekoje – filiale vyko literatūrinė-kūrybinė popietė „Ruduo, ruduo po mūsų kojom – visa šviesių spalvų gama“, kuriame dalyvavo Pabradės miesto vaikų dienos centro „Šaltinėlis“ bei miesto bendruomenės vaikai, soc.darbuotojos bei vaikų mamytės.

Susirinkusiems vaikams Pabradės miesto bibliotekos vedėja Gražina Dargytė skaitė Ramunės Savickytės „Adelės dienoraštis. Ruduo“ knygos ištraukas. Šį kartą renginyje dalyvavę vaikai buvo ne tik klausytojai, bet ir patys skaitė istorijas bei eiles apie rudenį, rudeninę gamtą, rudens gėrybes. Po garsinių skaitymų visi labai linksmai minė mįsles rudens tema.
Po mįslių minimo vaikams bibliografė Daiva Rimošaitytė pravedė lankstymo iš popieriaus edukaciją „Svečiuose pas ežių šeimyną“. Kiekvienas vaikas, socialinė darbuotoja Samanta Žuravliova, vaikų užimtumo specialistė Česlava Kerulienė bei vaikų mamos mokėsi iš popieriaus lakstyti ežiukus. Vaikai susikaupę klausėsi Daivos patarimų ir nuoširdžiai dirbo. Kiekvienas renginio dalyvis taip džiaugėsi pavykusiais darbeliais, kad sau išsilankstė net ne po vieną, o po kelis spalvotus ežiukus. Vaikai nutarė, kad savo darbeliais pasipuoš namus.
Lankstymo iš popieriaus smagios edukacijos vaikams visada suteikia daug džiaugsmo – tai ir puiki pramoga, ir kūrybiškumo formavimas.
Po renginio vaikai prisirinkę spalvotų kaip rudens lapai knygučių išskubėjo namo.

Parengė Pabradės miesto bibliotekos – filialo vedėja Gražina Dargytė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite