Angle down Atgal

Nuo­bod­žiau­jan­čius ping­vi­nus pra­džiu­gi­no mui­lo bur­bu­lai

Kiek daug džiaugs­mo mui­lo bur­bu­lai su­tei­kia vai­kams ir net suau­gu­sie­siems. Ta­čiau jie pra­links­mi­na ir gyvū­nus! Štai Ang­li­jos zoo­lo­gi­jos so­do ping­vi­nams pa­do­va­no­tas mui­lo bur­bulų apa­ra­tas, kad die­nos be lan­ky­tojų eitų kur kas grei­čiau ir sma­giau.

Kokie laimingi dėl aplink skrajojančių muilo burbulų gali būti pingvinai, įsitikino Kornvalyje (Anglija) esančio „Newquay Zoo“ darbuotojai. Padovanotą muilo burbulų gaminimo aparatą jie pastatė pingvinų aptvare, kad šie gyvūnai turėtų užsiėmimą. Dėl koronaviruso pandemijos zoologijos sode lankytojų sumažėjo drastiškai, o pingvinams veiklos reikia kaip oro.

Lankytojų nesulaukiantis zoologijos sodas pakeitė pingvinų kasdienę rutiną. Prie dėmesio ir žmonių pripratę paukščiai, kurie iš prigimties yra labai socialūs, pasijuto vieniši ir ėmė nuobodžiauti. „Zoologijos sodo darbuotojai išvydo pingvinus, persekiojančius lapus vėjuotomis dienomis, ir pamanė, kad gaudyti muilo burbulus bus kur kas įdomiau“, – sakė zoologijos sodo atstovas.

Tai labai pasiteisinusi idėja. Taigi dabar pingvnų kasdienybę praskaidrina muilo burbulai, su kuriais veiklos šiems paukščiams netrūksta. Pingvinai smalsiai stebi, kaip skraido muilo burbulai, gaudo juos vieną po kito, laksto paskui juos būriais ir stebisi, kur jie pradingo…

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite