Angle down Atgal

Nuo Vilniaus iki Berlyno nuvilnijo Laisvės banga: skambėjo muzika, kuri griovė sienas

Berlyno sienos griūties trisdešimtmečio proga Vilniaus Lukiškių aikštėje šeštadienio vakarą vyko LRT kartu su partneriais surengtas nemokamas koncertas „Laisvės banga: nuo Vilniaus iki Berlyno".

Lukiškių aikštėje skambėjo muzika, kuri griovė sienas tarp valstybių ir žmonių. Įspūdingoje scenoje koncertavo Algirdas Kaušpėdas („Antis"), Saulius Urbonavičius-Samas (BIX), Nėrius Pečiūra-Atsuktuvas („Už tėvynę"), Šarūnas Mačiulis („Poliarizuoti stiklai"), Rimantas Giedraitis („Kardiofonas"), Jeronimas Milius, Bjelle, „Skamp", „Lemon Joy", „Happyendless" ir kiti.

Pasak LRT projektų vadovės Justinos Vaitkevičiūtės, muzikinę programą rengdami renginio organizatoriai siekė, kad koncertas pritrauktų kuo įvairesnę auditoriją. Organizatoriai norėjo, kad koncerte skambėtų tų laikų muzika ir scenoje pasirodytų su tuometiniu laisvės judėjimu susiję atlikėjai.

Anot LRT.lt, tūkstančiai į Lukiškių aikštę susirinkusių žiūrovų pusantros valandos mėgavosi koncertu, kuris nudžiugino ne tik laiko patikrinta muzika, bet ir vizualiniais sprendimais.

Scena su ekranais priminė didžiulę sieną, ant kurios buvo rodomi atlikėjai, archyviniai kadrai, vaizdo klipų ištraukos ir pokalbiai su pašnekovais, prisimenančiais 1989-ųjų įvykius.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite