Angle down Atgal

Nuo pirmadienio pradedami skiepyti Raseinių rajono senjorai

Nuo pirmadienio, vasario 22 d., pradedamas 65-erių metų ir vyresnių raseiniškių skiepijimas nuo COVID-19. Planuojama, kad gydymo įstaigas pasieks 600 vakcinos dozių. Skiepijami bus tiek senjorai, tiek anksčiau pasiskiepyti negalėję asmenys: švietimo įstaigų darbuotojai,  medicinos personalas, socialinės globos įstaigų gyventojai ir  darbuotojai.

Senjorai kviečiami registruotis

Vyresniųjų registracija skiepijimui vyksta mišriu būdu – dalis gyventojų patys skambina savo šeimos gydytojams, su kitais susisiekia pirminės sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.  Primename, kad 65 m. ir vyresni rajono gyventojai, norintys pasiskiepyti nuo COVID-19, gali registruotis pirminės sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių yra prisirašę.

Gyventojai bus kviečiami skiepytis pagal iš anksto sudarytus prioritetinių grupių sąrašus. Šie sąrašai kasdien atnaujinami, todėl norintys pasiskiepyti pirmuoju etapu, turėtų nedelsti ir užsiregistruoti.

Atkreipiame dėmesį, kad COVID-19 persirgę asmenys bus skiepijami praėjus trims mėnesiams nuo ligos (koronaviruso infekcijos) nustatymo dienos, o asmenys, kurie turi antikūnų, bus skiepijami praėjus 60 dienų nuo teigiamo IgG antikūnų tyrimo rezultato dienos.

Šiuo metu vakcinaciją Raseinių rajone organizuoja 5 įstaigos: Raseinių ir Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centrai, G. Radavičiaus klinika, bendrovės Raseinių šeimos gydytojų centras ir MediCA klinika.

Vakcinacija vyks pirminės sveikatos priežiūros įstaigose, prie kurių yra prisirašę gyventojai.

Artimiausiu metu poliklinikų darbuotojai patys susisieks su užsiregistravusiais asmenimis telefonu ir suderins skiepijimo laiką. Vakcinacija yra savanoriška, o tiek vakcina, tiek skiepijimo paslauga nemokama.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite