Angle down Atgal

Nuo koronaviruso mirusio vyro paskutinė žinutė: „Gailiuosi, jog nepasiskiepijau“

COVID-19 liga susirgęs penkių vaikų tėtis savo sužadėtinei išsiuntė žinutę, kurioje jis gailisi, kad „nepasiskiepijo to prakeikta vakcina“. Vos po kelių valandų jis mirė ligoninėje.

39-erių Michaelas Freedy sužinojo užsikrėtęs koronavirusu po šeimos išvykos į San Diegą. Iš pradžių vyras tiesiog manė, kad nudegė saulėje, mat jo oda paraudonavo ir tapo skausminga. Tačiau vėliau Las Vegaso kazino darbuotojo sveikata ėmė sparčiai prastėti, ir praėjusį ketvirtadienį jis mirė reanimacijos palatoje, negalėdamas pats kvėpuoti be prijungtų aparatų.

Nebuvo „antivakseris“

Amžinatilsį vyro partnerė Jessica DuPreez CNN žinių tarnybai sakė, jog pora nusprendė metus palaukti ir nesiskiepyti, kad galėtų įvertinti, kuri vakcina jų šeimai būtų geriausia.

„Mes niekada nesakėme, kad tikrai nesiskiepysime, – kalbėjo ji. – Tik norėjome pažiūrėti, kuri [vakcina] mums labiausiai tiktų. Ta, kuri turėtų mažiausiai šalutinių reiškinių ir būtų saugiausia.“

Michaelas, kurį draugai vadino „dičkiu Maiku“, su Jessica turėjo du vaikus, o taip pat kartu augino dar tris moters vaikus iš ankstesnių santykių.

Šeima nusprendė liepos viduryje išvykti trumpų atostogų, kad pabėgtų nuo Las Vegasą kamuojančios karščio bangos, paaiškino Jessica savo „GoFundMe“ paskyroje.

Po paplūdimyje praleistos dienos visa šeima skaudžiai nudegė, o Maiko oda „patamsėjo beveik iki violetinės spalvos“. Ateinančias kelias dienas vyras nėjo į darbą, nes ėmė smarkiai karščiuoti, negalėjo nieko valgyti ir apskritai jautėsi labai prastai.

Iš pradžių medikai manė, jog jį ištiko šilumos smūgis, tačiau vyro būklei negerėjant jam ligoninėje buvo atliktas koronaviruso testas. Paaiškėjo, jog Michaelas susirgo COVID-19 liga.

Vėliau atlikti tyrimai parodė abiejų plaučių uždegimą ir jam pradėta taikyti deguonies terapija. Galiausiai amerikietis buvo perkeltas į kitos ligoninės intensyvios terapijos palatą, tačiau ir tai nepadėjo – vyro sveikatos būklė toliau prastėjo.

„Mano vaikai nebeturi tėčio, nes mes delsėme“

Jessica atskleidė, jog vienoje iš paskutinių gautų žinučių jos mylimasis tiesiog parašė „911 911 911“ bei „Aš myliu tave iš visos širdies“. Apie tai moteris parašė praėjusį ketvirtadienį, kartu pranešdama sekėjams, jog Maikas mirė.

„Jo deguonies lygiai nukrito ir medikai nebegalėjo jų pakelti“, – parašė ji. – Mirė mano gyvenimo meilė, mano uola, mano viskas. Mano vaikelių tėvo nebėra su mumis. Nežinau, ką man reikės daryti.“

Kalbėdama su CNN žiniomis, amerikietė paragino ir kitus dėl skiepų dar neapsisprendusius žmones pasiskiepyti, bei pridūrė: „Mano vaikai dabar nebeturi tėčio, nes mes delsėme.“

„Geriau patirti šalutinę reakciją po skiepo negu laidoti savo vyrą“, – sakė gedinti moteris.

Parengta pagal Metro.co.uk

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite