Angle down Atgal

Atskleidė nematytus Viktorijos Siegel vestuvių užkulisius: maniau, kad apalpsiu

„Laurynas žinojo mano požiūrį, žinojo, kad aš noriu vestuvių, žinojo, kad man tai svarbu, bet man nereikėjo vyro įkalbinėti: na, pasipiršk man, nu aš taip noriu, greičiau darom tas vestuves.... pas mus to nebuvo... Jeigu vyras nori, tai jis ir paims, ir niekur tu nepabėgsi, būsi jo, ir būsi žmona...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20 val. pirmoje LNK naujo sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos 26-erių nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

Laidoje žiūrovai pamatys ir išskirtinius, iki šiol niekur nerodytus Skaisčiausios Dievo Motinos cerkvėje įvykusios vestuvių ceremonijos kadrus ir įspūdingos, prabangios šventės akimirkas.

„Galvojau kelis kartus: apalpsiu dėl streso, ir dėl nerimo... Buvo toks jaudulys apėmęs, kad stoviu, ir galvoju: Dieve, Vika, tu tik laikykis... Pažiūriu į Lauryną, o jis šypsosi lyg niekur nieko. Kai tariau priesaikos žodžius, atrodo, it akmuo nuo širdies, jau ištekėjau, ir baisiausia jau praėjo“, - apie ceremonijos metu užplūdusias emocijas pasakos Viktorija.

Išskirtiniai Viktorijos Siegel ir Lauryno Suodaičio vestuvių kadrai – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val. pirmoje naujo LNK sezono gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“.
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite