Angle down Atgal

Nuo Ainošiaus pas Kaipošių?

Laikraštis – visuomenės informavimo įrankis. Todėl mes, čia dirbantys, visuomenę norime supažindinti su kuo įvairesnėmis aktualijomis ir naujienomis. Pamatę, kad antras mėnuo Kaišiadorių policijos komisariato pastatas aprėmintas statybininkų pastoliais, nutarėme apie tai parašyti ir pasidžiaugti gera naujiena. Juk prie centrinės miesto aikštės stovintis pastatas tikrai nepuošė miesto su aptrupėjusiomis tinko sienomis.

Taigi norėdami gauti informacijos apie remontą, prieš gerą savaitę kreipėmės į Kaišiadorių PK vyr. specialistą Jurgį Ostromecką, tikėdamasi gauti kelis skaičius apie vykstančius statybos darbus - Kaišiadorių PK pastato remontą. J. Ostromeckas pasakė, kad neturi tokios informacijos ir mus nukreipė į Kauną, davė specialistės, kuri kuruoja statybų ir kitus ūkinius reikalus, telefono numerį. Tad telefonu su prašymu gauti informacijos kreipėmės į Alviją Nauronę. Ši sutiko atsakyti, bet paprašė kitą dieną susisiekti su ja. Taip ir padarėme, bet jokių skaičių nei datų neišgirdome. Pareigūnė patarė kreiptis į Komunikacijos skyrių, nes pas juos tokia tvarka, informuoja žiniasklaidą šis skyrius. Tad po pokalbio telefonu kelis klausimus išsiuntėme elektroniniu paštu Justinai Kazragytei. Deja, nesulaukėme jokio atsako.

Po ilgojo savaitgalio tikėjomės rasti atsakymą, bet nieko neaptikę vėl skambinome A. Nauronei. Atsiliepusi darbuotoja sakė, kad atsakymas lyg ir būtų bet jį reikia derinti su statybininkais. Nustebome – ką ten reikia derinti, koks čia slaptumas? Darbo pabaigoje sulaukėme skambučio iš statybinės organizacijos. Pavardės nepasisakiusi moteris pirmiausia uždavė klausimą – o kodėl mus domina tas remontas? Na, domina ir tiek. Statybininkų atstovė paaiškino, kad informacija turi būti statybvietėje, ant tvoros. Sakome, kad tvoros nėra, nematėme jokio informacinio stendo. Ji pažada išsiaiškinti. Ir tyla....

Kai visai nuleidome rankas, pagalvoję, jog remonto darbai kažkodėl yra greičiausiai slapta informacija, iš Kauno vyr. policijos Komunikacijos skyriaus ,gavome tokį lakonišką atsakymą. Jį pagaliau ir publikuojame: „Kaišiadorių rajono policijos komisariate darbai prasidėjo šių metų liepos 29 d. ir planuojama, kad 2020 m. vasario 29 d. jie bus baigti. Projekto metu, kuris finansuojamas iš Europos socialinio fondo, bus prailginta pastato eksploatacijos trukmė, pagerinta estetinė išvaizda, o svarbiausia – sumažintos skaičiuojamosios šiluminės energijos sąnaudos iki 40 proc. bei pasiekta ne žemesnė kaip C energinio naudingumo klasė. Darbus pagal 2018-06-25 sudarytą sutartį su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, atlieka UAB „Energijos taupymo paslaugos“.

Gaila, bet skaitytojų negalime informuoti, kokia yra pastato remonto darbų sąmata, nes į šį klausimą buvo atsakyta, jog „kol kas negalime nurodyti pilnos sutarties vertės“. Taigi, paslapties šydas praskleistas, bet ne iki galo...

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite