Angle down Atgal

Nukritusi statomo tilto konstrukcija Kaune sužalojo penkis darbuotojus, vienas jų žuvo

Trečiadienį popiet nukritusi Kaune statomo Kleboniškio tilto konstrukcija sužalojo penkis bendrovės „Kauno tiltai“ darbuotojus, vienas jų žuvo. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS informavo, kad vykdant darbus statybų aikštelėje griuvo pastoliai ir nukrito metalinės konstrukcijos. 

Atvykę ugniagesiai dalį žmonių nuo konstrukcijų nukėlė bei išlaisvino prispaustuosius.

Naujausiais duomenimis, vienam metalinės konstrukcijos prispaustam žmogui konstatuota mirtis, du žmonės patyrė sunkius sužalojimus, jie išvežti į gydymo įstaigą. Dar du žmonės patyrė lengvesnius sužalojimus. 

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie įvykį Islandijos plente gautas kiek po antros valandos. 

Statybos darbus atliekančios bendrovės „Kauno tiltai“ generalinis direktorius Aldas Rusevičius BNS persiųstame komentare patvirtino, kad nelaimė statybų aikštelėje įvyko griuvus tilto konstrukcijos pastoliams. 

„Esame giliai sukrėsti dėl įvykusios tragedijos ir reiškiame nuoširdžiausią užuojautą žuvusio kolegos šeimai. Bendraujame su jos nariais, tiek jiems, tiek kitiems nelaimės metu nukentėjusiems darbuotojams ir jų šeimoms teiksime visą įmanomą pagalbą ir paramą. Bendradarbiaujame su įvykį tiriančiomis tarnybomis“, – sakė A. Rusevičius. 

Pasak jo, visi darbai statybų aikštelėje šiuo metu sustabdyti, bendrovė sudarys specialią darbo grupę įvertinti įvykio aplinkybėms. 

„Kol kas dar negalime įvardyti, dėl kokių priežasčių ši nelaimė nutiko. Pabrėžiame ir patikiname, kad imsimės visų priemonių, jog užkirstume kelią tokioms nelaimėms ateityje“, – sakė „Kauno tiltų“ vadovas. 

Per Nerį nutiestas Kleboniškio tiltas yra automagistralės A1 dalis. 

Įvykio vietoje dirba specialiosios tarnybos. 

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite