Angle down Atgal

Norvegijoje nuslinkus milžiniškai nuošliaužai be žinios dingo ir lietuvė

Pietų Norvegijoje esančiame Asko miestelyje ankstyvą trečiadienio rytą nuslinko purvo nuošliauža, dėl kurios buvo sužeisti mažiausiai 10 žmonių, dar 21 asmuo dingo be žinios.

Po nelaimės, Lietuvos užsienio reikalų ministerijos  duomenimis,  informacijos apie nukentėjusius Lietuvos piliečius nebuvo gauta. Tačiau laikraščio „Norvegijos žinios“ paskyroje socialiniame tinkle Facebook netrukus paskelbtas vienos lietuvių šeimos pagalbos prašymas.

Po įvykusios tragedijos be žinios dingo tuo metu šuns pavedžioti į lauką išėjusi Rasa Lasinskienė.

Moters artimieji labai susirūpinę ir prašo visų, ką nors žinančių apie galimą jos buvimo vietą, pranešti policijai ar Rasos giminaičiams.

„Po šiąnakt įvykusios tragedijos Ask miestelyje Gjerdrum  kommunoje dingo lietuvė vardu Rasa Lasinskienė. Šeima sutrikusi, neviltyje, pasimetę, stresuoja ir nebežino kur beieškoti ar kokio šiaudo griebtis, bet nepraranda vilties surasti gyvą ir sveiką! Pasak šeimos, į skambučius nebeatsako ir telefonas išjungtas. Tad jei kas matėte šią moterį, būkite malonus praneškite POLITI ar artimiesiems. Moteris iš namų išėjo pavedžioti šuniuką ir negrįžo. Ačiū už bet kokią informaciją“, – skelbiama pranešime.

Nuošliauža 25 km į šiaurės rytus nuo sostinės esančiame Jerdrume, kur gyvena 5 tūkst. žmonių, anksti trečiadienį nunešė kelis namus. Norvegų žiniasklaida pranešė, kad iki 700 žmonių buvo evakuoti iš savo namų.

Norvegijos premjerė Erna Solberg (Erna Sulberg) pareiškė užuojautą. „Skaudu matyti, kaip gamtos jėgos nuniokojo Jerdrumą. Mintimis esu su visais, kuriuos paveikė ši nuošliauža“, – socialiniuose tinkluose rašė ji.

  

ŠEIMOS KREIPIMASIS/PRASYMAS I JUS VISUS!!! Po šianakt įvykusios tragedijos Ask miestelije Gjerdrum kommunoje dingo...

Posted by Norvegijos Žinios - Laikraštis on 2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis
comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite