Angle down Atgal

Norėdami patikrinti širdies veiklą 30 sekundžių panardinkite delnus į šaltą vandenį

Prieš bėgdami pas kvalifikuotus gydytojus atlikti daugybės tyrimų, kad sužinotumėte negalavimo priežastį, pabandykite patys sau nustatyti diagnozę. Gali būti, kad tyrimo rezultatai padės suprasti, kokie organai negaluoja ir ką reikia gydyti.

Širdies veiklos reguliavimas

Širdis – klastingas organas. Jis gali ilgai neleisti suprasti apie egzistuojančias problemas, plakti vienodai ir ritmingai. O tada staiga susispaudžia ištikus infarktui.

Profilaktiškai siūlome tau atlikti šią procedūrą. Į nedidelį indą įpilk labai šalto vandens, galima net su ledu. Tuomet 30 sekundžių įkišk į jį delnus. Ir įvertink rezultatus: jei pirštų galiukai pabalo arba pamėlynavo, vadinasi, yra kraujo apytakos problemų.

Žmogaus širdies veikla priklauso nuo daugelio veiksnių: paveldimumo, svorio, fizinio krūvio, vartojamų medicininių preparatų šalutinio poveikio, streso.

Jei yra problemų, pirmiausia reaguoja pirštų galiukų, nosies ir net ausų kraujagyslės. Jos silpnėja dėl prasto kraujo tiekimo, praranda jautrumą, kyla uždegimas.

Bloga kraujo cirkuliacija – ne nuosprendis, ją galima pagerinti netgi tinkamai maitinantis. Štai ką rekomenduoja valgyti ir vartoti liaudies gydytojai.

Produktai gerai širdies veiklai

Česnakas užkerta kelią aterosklerozės vystymuisi, mažina spaudimą, pašalina nuo kraujagyslių cholesterolio apnašas.

Žuvų taukai šalina cholesteriną.

Eteriniai aliejai atpalaiduoja kūną, dėl termogeninių savybių gerina kraujo tekėjimą.

Imbiere esantis gingerolis ir zingeronas neleidžia susidaryti kraujo krešuliams.

Didelė kapsicino koncentracija Kajeno paprikose stiprina kraujagysles.

Ginkmedžio lapų ekstraktas greitina kraujo cirkuliaciją smegenyse ir gerina atmintį.

Kaštone esantis escinas stiprina kapiliarų sieneles, saugo nuo venų varikozės.

Linų sėmenys, kuriuose yra ląstelienos, riebalų rūgščių ir lignano, įveikia hipertoniją.

Diagnostika, atlikta pasitelkus ledinį vandenį, gali suteikti tau bendros informacijos apie kraujotakos sistemos būklę. Ji atliekama tuomet, kai dar yra galimybė sau pačiam padėti. Bet atmink, kad rimtų širdies permušimų negalima palikti be specialisto dėmesio, juos turi gydyti kardiologas.

VMarkus.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite