Angle down Atgal

Nigerijoje sprogimo nelegalioje naftos perdirbimo gamykloje aukų padaugėjo iki 110

Pietų Nigerijoje veikusioje neteisėtoje naftos perdirbimo gamykloje driokstelėjusio sprogimo aukų padaugėjo iki 110, dar virtinei nukentėjusiųjų mirus nuo žaizdų, sekmadienį pranešė gelbėjimo tarnybos.

Policija pranešė, kad sprogimas įvyko penktadienį vėlai vakare nelegaliame objekte, esančiame tarp pietinių Upių ir Imo valstijų.

„Dabar aukų skaičius nuo 80 padidėjo iki 110, daugiau žmonių mirus nuo žaizdų“, – naujienų agentūrai AFP sakė Ifeanyi Nnaji (Ifenajis Nadžis) iš Nacionalinės nepaprastųjų situacijų valdymo agentūros (NEMA),

I. Nnaji sakė, kad įvykio vietoje buvo kelios sudegusios transporto priemonės ir kanistrai, naudoti vogtai naftai ir naftos produktams semti.

Penktadienį įvykęs incidentas buvo vėliausias, pastaraisiais metais sukrėtęs naftos turtingą Nigeriją.

Vietos žiniasklaidos duomenimis, per sprogimą žuvo daugiau kaip 100 žmonių.

Neteisėtas žalios naftos perdirbimas paplitęs pietiniame regione, kur vagys niokoja vamzdynus ir vagia žalią naftą, kurią perdirba ir parduoda juodojoje rinkoje.

Dauguma naftą išgaunančios Nigerio deltos gyventojų susiduria su skurdu, nors ši šalis yra didžiausia naftos gamintoja žemyne, išgaunanti apie du milijonus barelių per dieną.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite