Angle down Atgal

Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje – pirmininko ir pavaduotojo rinkimai bei klausimai apie savanorystę

Gegužės 21 d. į posėdį rinkosi Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba.

Posėdyje buvo išrinktas tarybos pirmininkas ir pirmininko pavaduotojas. Pirmininku tapo Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas, pirmininko pavaduotoja – asociacijos „Padėkime vaikams“ vadovė Laura Gardziulevičienė.

Taip pat aptarti svarbūs klausimai apie savanorystę ir jos vaidmenį pandemijos laikotarpiu, pristatyta jaunimo savanoriškos tarybos (JST) programa ir jos vaidmuo nevyriausybinių organizacijų veiklos kontekste.

Taryba yra patariamoji institucija, užtikrinanti nevyriausybinių organizacijų (NVO) dalyvavimą nustatant, formuojant ir įgyvendinant NVO plėtros politiką.

Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybą sudaro 10 narių, 5 Druskininkų savivaldybės administracijos, institucijų ir įstaigų atstovai ir 5 nevyriausybinių organizacijų, veikiančių Druskininkų savivaldybės teritorijoje, atstovai.

Druskininkų savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos tikslas – teikti pasiūlymus savivaldybės institucijoms dėl savivaldybės teritorijoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų veiklos skatinimo ir atlikti kitas Tarybos nuostatuose numatytas funkcijas.

Druskininkų savivaldybės nevyriausybinės organizacijos gali kreiptis rūpimais klausimais į NVO tarybos pirmininką juozas.kazlauskas@druskininkai.lt ar pavaduotoją laura.gardziuleviciene@gmail.com.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite