Angle down Atgal

Netrukus pakvies didžiausia regioninė verslo paroda „Šiauliai`19“

Gražia viso krašto tradicija tapusi verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai`19“ verčia naują puslapį. Prie jos organizatorių – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų jungiasi ir Šiaulių miesto savivaldybė. Naujas bendradarbiavimas leido surengti švietimo renginių ciklą „Šiauliai smart“ ir netgi paruošti malonų siurprizą lankytojams – pirmą kartą per visą renginio istoriją regioninę parodą bus galima aplankyti visiškai nemokamai.

Tradicinė ir kasmet vykstanti bene didžiausia regioninė paroda „Šiauliai`19“ jau šią savaitę trims dienoms į vieną erdvę sukvies pardavėjus ir pirkėjus, gamintojus ir užsakovus, paslaugų teikėjus ir jų klientus, verslumo besimokančius šiauliečius.

Nuo pat ketvirtadienio ryto Šiaulių arenoje ir jos prieigose lankytojų lauks gamintojų ir paslaugų teikėjų stendai, o beveik tuo pačiu metu startuos „Šiauliai smart“ ciklo renginiai: arenos 4 aukšte vyks tarptautinė konferencija „Žiedinė ekonomika konkurencingiems regionams“, kitose erdvėse numatyti labiau specializuoti seminarai jaunam ir jau pažengusiam verslui.

„Švietimo, mokslo ir verslo renginių ciklas „Šiauliai smart“ yra skirtas verslui stiprinti, verslumui skatinti. Šiauliai yra jaunų žmonių karjeros miestas, todėl labai svarbu ugdyti verslumo įgūdžius. Parodoje, Savivaldybės stende, savo verslo idėjas pristatys verslo projektų konkurso dalyviai. Šių metų konkurse finansinę paramą laimėjo 4 jaunimo ir 4 vyresniųjų grupės atstovai. Nuo 2016 metų yra finansuota jau 19 verslo projektų, tam buvo skirta apie 50 tūkstančių eurų“, – pasakojo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento vadovė Vaida Kalasevičienė.

Verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai`19“ šiais metais yra įtraukta į Šiaulių miesto reprezentacinių renginių sąrašą ir solidžiai užbaigs kalendorinį renginių ciklą.

„Džiugu, kad kasmet organizuojamas renginys nestokoja naujovių ir vis tobulėja. Šiais metais bendradarbiavimo su Savivaldybe ir jos paramos dėka miesto ir viso regiono visuomenė galės renginiuose lankytis nemokamai. Tik atidarius parodą, ketvirtadienį, 11 val., prasidės pirmoji Lietuvoje žiedinės ekonomikos konferencija, joje laukiame ekspertų ir iš užsienio šalių. Vakarų Europa renkasi kelią žiedinės ekonomikos link, taigi, mes ir mūsų verslas apie tai turi žinoti kuo daugiau. Renginio metu pasirašysime bendrą deklaraciją, teiksime pasiūlymus Ekonomikos ir inovacijų, Aplinkos ministerijoms, Vyriausybei, Seimo komitetams“ , – teigė Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

Parodoje didžiąją dalį stendų užims regiono ir Lietuvos verslininkai, tačiau taip pat prisistatys ir verslo atstovai iš Latvijos, Vokietijos, Lenkijos. Parodos organizatoriai sako, kad visi įmanomi plotai yra užsakyti, iš viso Šiaulių arenoje telpa apie 150 stendų. Didžiausią regioninę parodą kasmet aplanko per 10 tūkstančių lankytojų. Paskutinę parodos dieną vyks gaminių ir paslaugų apdovanojimai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite