Angle down Atgal

Netradicinė pamoka Ginkūnų S. ir V. Zubovų mokyklos aštuntokams

Gruodžio 12 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale esančiame Užsienio kalbų mokymosi centre (K. Korsako g. 10) vyko netradicinė anglų kalbos pamoka Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokyklos 8 klasės moksleiviams, atvykusiems su anglų kalbos mokytoja Zita Urbietiene. Galima pasidžiaugti, kad tai jau nebe pirmas šios mokyklos moksleivių apsilankymas Užsienio kalbų mokymosi centre.

Šį kartą mokiniai galėjo išbandyti jėgas „Eurotalk“ programos „World Talk English“ lygiu ir smagiai pasivaržyti tarpusavyje.

Centre, savarankiškai mokantis užsienio kalbos, galimybė pelnyti aukso, sidabro ar bronzos medalį ir dešimtuką suaktyvino aštuntokus stengtis aplenkti draugus. Toks mokymasis skatina tobulėti, sparčiau ir aktyviau mokytis bei pasiekti puikių rezultatų.

Nors dėl laiko stokos nė vienam moksleiviui nepavyko gauti diplomo su aukso medaliu, tačiau sidabro medalio diplomus pelnė trys mokiniai, o bronzos medalius – net šeši. Pasibaigus netradicinei pamokai, mokiniai džiaugėsi ne tik patobulinę savo anglų kalbos žodyną, bet ir smagiai praleidę laiką. Tad tikino dar ne kartą sugrįšiantis išbandyti kitų mokymosi lygių.

Užsienio kalbų mokymosi centre galima mokytis net 7 užsienio kalbų: anglų, rusų, italų, ispanų, vokiečių, anglų, latvių. Apsilankyti „Saulės“ filiale ir nemokamai mokytis užsienio gali ir mokiniai, ir suaugusieji kasdien jiems patogiu metu.

Kviečiame apsilankyti Užsienio kalbų mokymosi centre bibliotekoje!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite