Angle down Atgal

Nesiseka meilėje? Kalti per aukšti standartai!

Vaikštote į pasimatymus, atrodo, sulaukiate daugybės gerbėjų dėmesio, tačiau nerandate sau skirtojo? Galbūt, bėda yra būsimam mylimajam ar mylimajai taikomi per aukšti standartai?

Žmonės dažnai sukuria vaizdinį, kokia turėtų būti jų meilė. Deja, kartais tobulumo siekis gali atsigręžti prieš juos pačius. Tad, kaip sužinoti, ar jūs netaikote per aukštų standartų antrajai pusei?

Jeigu jūs atpažinsite save šiuose teiginiuose tai gali reikšti apie per didelius reikalavimus kitam žmogui:

  • Jūs visada siekiate tobulumo, net ir renkantis antrąją pusę,

  • Susitelkiate tik ties fizine žmogaus išvaizda,

  • Nutraukiate bendravimą iškart pastebėjus nuomonių skirtumus,

  • Esate nelinkęs į kompromisus,

  • Norite, kad antroji pusė būtų pranašus finansiškai ir fiziškai,

 

Ką daryti?

Santykių ekspertai primena, kad dažnai aukšti reikalavimai būsimam partneriui kyla dėl žmogaus prastos vidinės savijautos. Juk svajoti lengviau nei susidurti akis į akį su realybe. Tačiau specialistai primena – tobulų žmonių nebūna, kaip ir tobulų santykių.

Kertinis akmuo kuriant naujus santykius yra abipusė pagarba ir gerumas.

Pasak ekspertų, nerealu tikėtis, kad niekada nesusikirs pažiūrios ar nuomonės. Esminis dalykas – kaip yra sprendžiamos problemos. Jei žmonės priima kompromisus pagarbiai ir be perdėto pykčio, tai geras ženklas. Dažnai būdami poroje žmonės kartu auga dvasiškai, o meilė tik stiprėja.

Ekspertai tikina, kad kartais vyrai ir moterys per daug tikisi iš būsimo partnerio išvaizdos. Gera fizinė būklė, grožis ir atletiškumas tikrai traukia priešingos lyties atstovų dėmesį, tačiau ar tikrai bus sukurti sėkmingi santykiai, jeigu daugiau žmonių niekas nesies?

Santykių ekspertai pataria, kad naujus santykius verta kurti atvira širdimi. Nebijoti bendrauti su įvairiais žmonėmis, net jei kartais ne viskas atrodo, kaip svajonėse.

Parengta pagal Metro.co.uk informaciją

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite