Angle down Atgal

Nesiperša, vadinasi, nemyli?

Turite antrą pusę, draugaujate jau ne vienus metus, rodos, neblogai sutariate, bet Jis taip ir nesiryžta žengti to lemtingo žingsnio? Net ir užsiminus apie žiedą, sužadėtuves, jis išlieka abejingas.

Negirdi? Nenori? O galbūt nemyli?

Bailys. Gali būti, kad jūsų mylimasis tiesiog bijo ir nežino, kaip pasipiršti, nėra tikras, kad jūs sutiksite. Tokie vyrai bijo paties piršlybų proceso, todėl kuo ilgiau nori tai atidėlioti. Toks vyras kantriai lauks aiškaus ženklo, kad jūs sutiksite ir esate tam pasiruošusi.

Vėjo pamušalas. Tokie vyrai tiesiog bijo įsipareigoti. Jie mėgaujasi laisve, nori būti nepriklausomi ir nevaržomi. Dažniausiai tokiems vyrams nepatinka, kai kas nors varžo jų laisvę, jie nemėgsta duoti ataskaitų už savo veiksmus. Santuoką jie įsivaizduoja kaip pančius, į kuriuos patekus, neįmanoma išsilaisvinti. Labai tikėtina, kad ir žengęs lemtingą žingsnį toks žmogus vis tiek nesijaus laimingas. Turėdama tokį vyrą, pasiruoškite – teks būti labai nuolaidžiai ir lanksčiai.

Nesusitupėjęs. Tokie vyrai tiesiog nesijaučia subrendę santuokai. Dažniausiai jiems būna gerai taip, kaip yra. Net ir būdami laimingi su savo antrąja puse, jie nesiryžta pasipiršti savo moteriai, nes tiesiog bijo permainų, jaučiasi dar per jauni ir per gražūs įsipareigoti. Turint tokį vyrą šalia, teks apsišarvuoti kantrybe ir laukti momento, kada jis pasijus pasiruošęs. P. S. Kitos taip ir nesulaukia….

Anekdotų auka. Yra tokių vyrų, kurie įsivaizduoja, kad santuoka kardinaliai pakeičia ne tik dviejų žmonių santykius, bet ir pačią partnerę. Jie įsivaizduoja, kad vos susituokus, jo žmona ims vaikščioti neplauta galva, neskustomis kojomis ir jį pasitiks pasipuošusi chalatu ir apsiginklavusi kočėlu. Tokiems vyrams santuoka atrodo kaip didžiausias baubas! Norėdamos jį įtikinti, turėsite pasitelkti visą savo žavesį!

Skeptikas. Gali būti, kad jūsų antroji pusė tiesiog nusiteikusi prieš santuoką. Būna vyrų, kurie tiesiog nesureikšmina santuokos. Jų nuomone, parašas pase nieko nekeičia. Tokius vyrus palaužti sunku, bet įmanoma, tiesiog reikia įrodyti, kad jums šis žingsnis svarbus.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite