Angle down Atgal

Nerijus Cesiulis: „Pagaliau pradėjome kalbėtis žmonių kalba“

Penktadienį pranešta, kad iš gaisravietės Alytuje pradėti išvežti pirmieji kroviniai su pavojingomis atliekomis. Reaguodamas į žinią, Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis socialiniame tinkle "Facebook" pasidžiaugė pagaliau vykstančiu tarpinstituciniu bendradarbiavimu.

Skaitykite daugiau: Iš gaisravietės Alytuje išvežami pirmieji kroviniai su atliekomis

Šis įrašas penktadienio pavakarę pasirodė mero "Facebook" paskyroje (kalba netaisyta):

"Pagaliau pralaužėm ledą. 14 dieną po gaisro užgesinimo pavojingos atliekos pajudėjo.

O buvo taip. Paskambina premjero patarėjas Giedrius Surplys. Sako, mere, matom pakliuvot į biurokratines džiungles, nesusikalbam visi, užteks, sprendžiam bėdas netradiciškai. Pagaliau išgirdau tai, ko laukiau nuo pirmos gaisro dienos.

Ir pažiūrėta tikrai originaliai. Atliekomis pavesta rūpintis Ekonomikos ir inovacijų ministerijai. Jaučiat koks glaudus ryšys – atliekos ir inovacijos? Bet viceministrė Jekaterina Rojaka griebė jautį už ragų. „Toksika“ sutarties šabloną atsiuntė 2 valandą nakties. Ryte atvažiavau – dar garuojančios sumaltos padangos jau stovėjo konteineriuose.

Pagaliau pradėjome kalbėtis žmonių kalba. Gražu. Taip ir turėtų būti. Tik vat apie užterštą vandenį iki vakarykščio mano įrašo Feisbuke valdžia sako nežinojus. Tas vanduo geriasi į gruntą, pamažu daro savo juodą darbą. Giedriau ir Jakterina jeigu jūs ir su vandeniu padėsit – aš jūsų paveikslus pasikabinsiu ant sienos kabinete."

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite