Angle down Atgal

Nepilnametę žiauriai sumušęs jurbarkietis išvengė kalėjimo

Tauragės apylinkės teismas šiandien paskelbė nuosprendį per moksleivių vakarėlį žiauriai sumušusiam merginą jurbarkiečiui. Jis buvo kaltinamas pasikėsinimu išžaginti nepilnametę, jos seksualiniu prievartavimu ir nesunkiu sveikatos sutrikdymu.

Pasak portalo tv3.lt Jurbarkietis į posėdį atvyko su tėvais, jie sūnų atkakliai dengė nuo susirinkusių žurnalistų kamerų. Posėdžio pradžioje teisėja paskelbė, kad vaikinas pripažįstamas kaltu. Jurbarkiečiui skiriama 3 metų ir 4 mėnesių bausmė, jos vykdymą atidedant 3 metams.

Įtariamasis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Mergina patyrė tokius sužalojimus kaip dviejose vietose sulaužytas žandikaulis, išmuštas dantis. Ji ilgai negalėjo kramtyti, pasak artimųjų taip pat patyrė ir skaudžius psichologinius išgyvenimus.

Byloje merginos patirti sužalojimai kvalifikuojami kaip nesunkus sveikatos sutrikdymas, nes tokią išvadą pateikė ekspertai, įvertinę sužalojimus ir dėl jų kilusias pasekmes sveikatai.

Kaltinamasis savo kaltę pripažįsta.

Jurbarkiečiui vis dar galioja anksčiau skirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra su apykoje, rašytinis pasižadėjimas neišvykti, atidavimas tėvų priežiūrai ir asmens dokumento paėmimas.

Vaikinui taip pat paskirtos auklėjamojo poveikio priemonės. Kadangi nusikaltimus jis padarė apsvaigęs, teismas įpareigojo 12 mėnesių nevartoti alkoholinių gėrimų. Teismas įpareigojo jurbarkietį per visą bausmės laikotarpį mokytis arba dirbti, taip pat be nuosprendžio vykdymą kontroliuojančių institucijų žinios nekeisti gyvenamosios vietos.

Šioje byloje padarytą neturtinę žalą teismas įvertino bendra 12 tūkst. eurų suma. Nukentėjusiai jau buvo atlyginta 5 tūkst. eurų žala. Teismas įpareigojo merginai sumokėti dar 5 tūkst. eurų, o jos tėvui – 2 tūkst. eurų.

comment Skaitytojų komentarai (10)

Taip pat skaitykite