Angle down Atgal

Nepamirštama akimirka: banginis „pabučiavo” turistus (vaizdo įrašas)

Nuotykių ištroškę turistai dažnai užsisako įvairių pramogų, kai kurios iš jų susijusios su gyvūnais, pavyzdžiui, plaukimas laivu ir delfinų ar banginių stebėjimas. Kartais šių gyvynų nepavyksta pamatyti, kartais jie pasirodo ir suteikia žmonėms begalę gerų emocijų, o kartais nutinka taip, kad turistus bučiniais apiberia patys banginiai. Emocijos? Nenusakomos!

36 metų Alex Banky, dalyvavo kelionėje laivu po Magdalenos įlanką, Meksike, kuomet netoli laivo į paviršių ėmė lįsti smalsus, 45 tonas sveriantis banginis.

Stulbinantys kadrai nufilmuoti vasario 1 d., o juose matomas prie pat Banky laivo pakartotinai pasirodantis pilkasis banginis, galvą iškišęs pakankamai, kad keleiviai galėtų pabučiuoti jo milžinišką smakrą.

Vaizdo įraše, kuris internete peržiūrėtas daugybę kartų, banginis juda vandenynu ir leidžia Banky padėti galvą ant jo, o tuomet apipurškia visus vandeniu.

Banky iš Rod Ailando sakė: „Tai buvo nuostabi patirtis; Po kelių artimų susidūrimų su juo, kuriuos mes patyrėme, tiesiog virpėjau. Tai buvo magiška, kartą per gyvenimą pasitaikanti patirtis.“

„Esu banginius matęs ir anksčiau, tačiau iš toli. Turėjau keletą artimesnių susidūrimų su kuprotaisiais banginiais netoli Indijos krantų, tačiau niekas nebuvo panašu į tai. Niekada neįsivaizdavau galėsiantis paliesti ar net pabučiuoti banginį. Manau, kad jis buvo nuo 40 iki 50 pėdų ilgio“.

Vyras pasakojo, kad banginis pasižymėjo švariu, vandenyno kvapu. Jis buvo švelnus ir lygus liesti, šiek tiek guminio pojūčio.

„Žvelgiant atgal, niekad nenumaniau, kad kada nors atsidursiu taip arti, kad galėsiu jį liesti ar bučiuoti,“ — pasakojo Alex Banky. „Tai priverčia suprasti, kad mes visi kažkaip esame susiję, ir kad nors šis gyvūnas galėjo lengvai apversti valtis, kuriomis mes plaukėme, jis nusprendė būti smalsus ir malonus.“

Gismeteo.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite