Angle down Atgal

Nenustojate seksualiai fantazuoti? Priežastys, kodėl moterims norisi daugiau sekso negu vyrams

Dažniausiai galvojama, kad lytiniais santykiai dažniau užsiimti norisi vyrams, tačiau tikrai nevisada. Moterų seksualumas ir potraukis lytiniams santykiui svyruoja dėl daugelio veiksnių. Taigi, kokios priežastys tai lemia?

Lytinis potraukis

Lytinis potraukis svyruoja dėl daugelio priežasčių, viena iš jų – hormoniniai pokyčiai. Pavyzdžiui, per vaisingas dienas moterims labiau norisi mylėtis. Įtakos taip pat turi lėtinės ligos, nėštumas, bendra savijauta. Lytiniam troškimui įtakos turi ir bendra kultūrinė, socialinė aplinka. Tyrimai atskleidė, kad moterų požiūriui į seksą, troškimams ir poreikiams aplinka daro didesnę įtaką, negu vyrams.

Daugybiniai orgazmai

Priešingai nei vyrai, moterys gali patirti daugybinius orgazmus. Per tą patį vakarą moteris sekso kulminaciją gali pasiekti nemažai kartų, vyrui tai padaryti kur kas sudėtingiau.

Moterys atviresnės

Vyrai gali būti labiau konservatyvūs ir ne itin nusiteikę naujovėms. Moterys – priešingai, jos labiau pasiryžusios eksperimentuoti, į savo seksualinį gyvenimą įtraukti įvairius žaisliukus.

Emocinis ryšys

Dažnu atveju moterys mėgsta iš pradžių su savo partneriu užmegzti emocinį ryšį, o tik vėliau mylėtis. Vyrai labiau linkę užmegzti artimą ryšį jau po sekso. Moterys elgiasi atsargiau, joms reikia prisilietimų ir pokalbių ir tik tuomet jos gali prieiti prie intymumo. Tačiau pasiekus paskutinį etapą, jos susijaudins dažniau.

Vidurio amžiaus bėdos

Pastebėta, kad vidutinio amžiaus moterys turi didesnį poreikį lytiniams santykiams negu merginos virš 20 metų. Anot mokslo, taip ir todėl, kad moterys jaučia artėjančią menopauzę ir pergyvena, kad netrukus jų lytinis potraukis sumažės.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite