Angle down Atgal

Nemokamas profesionalaus baleto pasirodymas Varėnoje

Kartu su Lietuvos kultūros taryba, ClassicArt dovanoja jūsų miestui nemokamą 2 dalių valandos trukmės renginį, kuriame – ištraukos net iš 18 garsiausių pasaulio spektaklių bei pačių atlikėjų kurtos miniatiūros. Prieš pasirodymą galėsite susipažinti su Lietuvos baleto istorija ir pamatyti unikalius archyvinius dokumentus (fotografijas, laiškus, scenos ir drabužių eskizus) iš Lietuvos literatūros ir meno archyvo.

ClassicArt – profesionalių, ilgametę patirtį scenoje turinčių baleto šokėjų trupė, susibūrusi prieš trejus metus. Baleto artistai šoka Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatre (LNOBT), moko privačiose mokyklose, nuolat pristato savo kurtas kompozicijas Lietuvoje ir užsienyje.

Trupės vadovė Vaida Šniurevičiūtė profesionalioje baleto scenoje skaičiuoja jau 10-tus metus. Ilgą laiką kūrusi vaidmenis scenoje, šiandien Vaida kuria choreografijas kitiems. Pasirodymas LNOBT scenoje jai pelnė 2018-ųjų „Kūrybinio impulso“ geriausio šokio apdovanojimą.

Dėl ribotų vietų skaičiaus į renginį galėsite patekti tik su kvietimais. Juos atsiimti galėsite Varėnos kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 2) bilietų kasoje

Projekto rengėjai: ClassicArt, Varėnos kultūros centras
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba
Partneriai: Lietuvos literatūros ir meno archyvas
Informaciniai partneriai: Giružis, Merkio krastas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite