Angle down Atgal

Nemokamas panevėžiečių vežimas autobusais Visų šventųjų dieną – pasiteisino

Spalio 31–lapkričio 1 dienomis Panevėžio autobusų parkas tradiciškai organizavo papildomus maršrutus į kapines.

Be to, pirmą kartą buvo pasiūlyta naujovė – lapkričio 1-ąją panevėžiečiai į Šilaičių kapines buvo vežami nemokamai. Šia naujove miestiečiai džiaugėsi ir sakė, kad tokių akcijų galėtų būti daugiau.

Panevėžio miesto savivaldybė paskaičiavo, kad lapkričio 1-ąją nemokamai į kapines vežusiais autobusais pasinaudojo beveik 5 000 keleivių. Už tiek bilietų Panevėžio autobusų parkui sumokės Savivaldybė ir bendrovei bus pervesta beveik 5 tūkst. eurų.

Panevėžio autobusų parko laikinasis vadovas Arnoldas Gražys naujienų portalui JP teigė, kad ši akcija – pozityvi, o pasinaudoję nemokama kelione panevėžiečiai džiaugėsi.

„Per tą dieną neteko girdėti murmančių, kad akcija – bloga. Tiesa, keletas nepatenkintų gal ir buvo, bet juk visada atsiranda kritikuojančiųjų. Tačiau didžioji dalis panevėžiečių, kiek teko kalbėtis, buvo patenkinti ir sveikino socialinę akciją“, – sakė A. Gražys.

Pasak bendrovės vadovo, nemokamai lapkričio 1 dieną į Šilaičių kapines vežė 13 autobusų.

„Pats didžiausias pikas tą dieną buvo nuo 10 val. ryto iki 14 val. Vėliau važiuojančiųjų skaičius sumažėjo, bet jų besinaudojančiųjų nemokamu važiavimu buvo. Manau, kad tokios akcijos – sveikintinas dalykas ir galima galvoti apie iniciatyvą per kitus Panevėžio renginius. Tokias akcijas galima taikyti per Panevėžio miesto gimtadienio renginius, kad naktį būtų saugu grįžti į namus. Galima sugalvoti ir siūlyti datas, per kurias įmanomas nemokamas keleivių vežimas“, – svarstė A. Gražys.

https://jp.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite