Angle down Atgal

Nemokama nakvynė pelėdiškuose nameliuose

Pietvakarių Prancūzijoje, Bordo regione, įrengtos trys miško pelėdas primenančios trobelės jau spėjo išgarsėti. Specialiai stovyklautojams sukurtuose jaukiuose nameliuose galima apsistoti visiškai nemokamai.

Trys sujungtos rezidencijos yra prancūzų dizainerių kolektyvo „Bruit du Frigo“ idėja. Tai – tik viena iš daugybės viešų pastogių, įrengtų Bordo regione, kad būtų skatinamas vaikščiojimas pėsčiomis ir žvalgyba, o miesto gyventojai galėtų ištrūkti iš miesto gyvenimo.

Pernakvoti poilsiautojai gali naujose trobelėse, iš kurių vedančiu taku atsiveria vaizdai į netoliese esančias šlapžemes. Namelių dizainas įkvėptas mažų pelkių pelėdų. Juose pastatytos didžiulės, apvalios lovos, primenančios lizdus, iš kurių galima stebėti žvaigždžių ar Mėnulio atspindžius vandenyje.

Viena problemėlė – trobelėse nėra jokių patogumų: nei vandens, nei elektros, todėl tokios atostogos gali būti iššūkiu kai kuriems lankytojams. Kita vertus, viename namelyje gali apsigyventi net devyni svečiai, todėl tai taps puikia vieta greitam turizmui su šaunia draugų kompanija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite