Angle down Atgal

Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorei padėkota už ilgametį darbą

Pirmadienį atsisveikinta ir padėkota už ilgametį darbą Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos direktorei Irenai Jankevičienei. Direktorė šiai įstaigai vadovavo beveik 25-erius metus.

Lapkričio 30 dieną, direktorės paskutinę darbo dieną, už ilgametį darbą ir profesionalumą įgyvendinant švietimo politiką, mokyklos kolektyvo telkimą bendroms veikloms bei pokyčiams, palankios ugdymo aplinkos kūrimą rajono meras Andrius Bautronis apdovanojo padėkos raštu ir atminimo dovana, padėkos žodžius išsakė Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla, jo pavaduotoja Irma Juknevičienė bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Lukoševičienė ir Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Jonas Tamošaitis.

 Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijai direktorė vadovavo nuo 1996 m. kovo 1 dienos. Irena Jankevičienė buvo gera organizatorė, gebėjo inicijuoti racionalias vadybines idėjas ir burti komandą šių idėjų įgyvendinimui. Direktorė nuolat rūpinosi darbuotojų profesiniu tobulėjimu, mokyklos bendruomenės siekiais, jautriai, kūrybingai ir dėmesingai gilinosi į bendruomenės problemas, sėkmingai jas sprendė. Ne kartą už nuoširdžią ir kūrybingą veiklą telkiant bendruomenę kilniems tikslams buvo įvertinta rajono vadovų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite