Angle down Atgal

Neįtikėtinos „Simpsonų“ ateities pranašystės: kūrėjai nuspėjo koronaviruso protrūkį?

30 metų gyvuojantis animacinis serialas „Simpsonai“ jau ne pirmą kartą pasižymi neįtikėtinomis ateities pranašystėmis. Serialo gerbėjai tikina, kad daugiau nei prieš dvidešimtmetį kūrėjai nuspėjo koronaviruso protrūkį.

Socialiniuose tinkluose paviešintas 1993 m. pasirodęs serialo epizodas, kuriame rodoma, kaip Springfildo miestelio gyventojai žaibiškai užsikrečia neaiškios kilmės virusu.

Serialo gerbėjus glumina dar vienas sutapimas – veikėjai virusu užsikrėtė per paštu iš Japonijos atsiųstas sulčiaspaudes, ant kurių nusičiaudėjo fabriko darbuotojai. Šiam virusui serialo kūrėjai suteikė Osakos gripo pavadinimą.

Tiesa, tai nebuvo vienintelė liga, kurią kūrėjai vaizdavo plintant iš Azijos šalių. Kitoje serijoje, pasirodžiusioje 2002 m., vaizduojamas Pandos virusas, atkeliavęs kartu su Kinijoje pagamintu žaislu.

Vieniems socialinių tinklų vartotojams tai pasirodė kaip linksmas sutapimas, kiti tikina nebepirksiantys prekių iš Kinijos internetinių parduotuvių. Visgi medikai ne kartą pabrėžė, jog naujuoju koronavirusu galima užsikrėsti tik nuo sergančio žmogaus.

Serialas „Simpsonai“ jau daugelį metų garsėja taikliomis ateities prognozėmis. Kone daugiausia dėmesio pastaraisiais metais sulaukė atspėta JAV prezidento rinkimų baigtis. Prieš kelerius metus „Simpsonų“ kūrėjai nuspėjo, kad JAV vadovu taps Donaldas Trumpas.

Taip pat vienoje serijų buvo numatytas JAV triumfas akmenslydžio rungtyje olimpinėse žaidynėse.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite