Angle down Atgal

Neįtikėtinas vyro gerumas: vargstančiai senutei padovanojo elektrinį dviratį

Socialiniuose tinkluose išplito filmuota medžiaga apie neįtikėtiną gerumo aktą – Vabalninke, Biržų rajone, vyras neliko abejingas nevaikštančios senolės kančioms ir padovanojo elektrinį dviratį.

Nauja transporto priemonė palengvins senyvos moters kasdienybę. Vaizdo įraše matyti, kaip klūpomis ant žemės esanti senolė pamačiusi dovaną susigraudina. „Man anksčiau taip žiauriai nebuvo. Devinti metai po stuburo operacijos“, – susijaudinusi tarstelėjo moteris.

„Seniai stebėjau jus. Matau, kad niekas nieko nedaro“, – nesureikšmindamas savo poelgio tarstelėjo geradaris.

Elektrinis dviratis senolei pravers kasdienybėje. Iki šiol moteris į parduotuvę beveik kilometrą keliaudavo seno modelio neįgaliojo vežimėlyje, kurį visą kelią pasistumdavo rankomis. Savame kieme moteris judėdavo ropodama keturiomis, tokiu būdu ir darbus nusidirba: ravi ir pjauna žolę, prižiūri daržus.

Vaizdo įraše matyti, kad senolė iš pradžių negali patikėti geromis naujienomis ir vis klausia, kiek kainuos nauja transporto priemonė. Sužinojusi, kad dviratis bus dovana, moteris vėl susigraudina, kad nuo šiol galės laisviau judėti.

Geradaris kantriai parodo kaip valdyti ir prižiūrėti naują elektrinį dviratį.

Nenorėjo viešumos

Vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas gražus poelgis socialiniame tinkle pasidalijo ne pats geradaris, o jo bičiulis Egidijus. Vyras tikina žinojęs, kad bičiulis užpyks už paviešintą informaciją, nes darydamas gerus darbus viešumo ir reklamos nesiekė. Tačiau Egidijus mano, kad apie nesavanaudiškus darbus reikia kalbėti garsiai.

„Mano draugas turi didelę širdį. Jis yra pavyzdys daugeliui valdininkų, kurie nepajudina nė piršto, kad pagelbėtų paprastiems žmonėms. Kaip sužinojau, moteriai nepadeda ir neaplanko net didmiesčiuose gyvenančios dukterys. Belikęs tik nužmogejimas, jei savi savais nesirūpina ir apleidžia likimo valiai. Tai ką kalbėti apie pašalinius, svetimus žmones. Šiais laikais tik rūpi savo kišenes pripildyti ir kuo daugiau prisivogti.“, – Etaplius.lt tikino Egidijus.

Dovanos sulaukė ir dar vienas gyventojas

Paaiškėjo, kad elektrinį dviratį vyras padovanojo ne tik nevaikštančiai senolei. Tokia pati transporto priemonė padovanota ir kitam vabalninko miestelio gyventojui – neįgaliojo vežimėlyje sėdinčiam vyrui.

„Gavau šiandien tokį įspūdingai gražų vaizdelį iš žmogaus, kuris iš pradžių man pasakė, kad pasikėlė sau nuotaiką visai dienai ir jaučiasi gerai! Kai aš paklausiau jo, kas tokio nutiko jo gyvenime, kad taip jaučiasi gerai, man atsiuntė va šį vaizdelį ir pasakė,kad yra geras jausmas kažkam padėti“, – socialiniame tinkle skelbė geradario draugas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite