Angle down Atgal

Neįgalūs vaikai bus pavežami nauju mikroautobusu

Lapkričio 5 dieną rajono savivaldybės vadovai perdavė ką tik nupirkto mikroautobuso, pritaikyto vežti neįgaliuosius, raktelius ir dokumentus Trakų pradinės mokyklos laikinajai direktorei Irenai Nevedomskienei.

Mokyklos patalpose yra įsikūręs neįgalių vaikų socialinės globos skyrius ir naujo automobilio jiems pavežti skyriaus darbuotojai seniai laukė. Senasis autobusiukas, kuriuo naudojosi skyriaus darbuotojai, dažnai genda, jo remontas brangus, naudojimo kaštai nemaži.

Visiškai naujas autobusas įsigytas rajono savivaldybės biudžeto lėšomis, tam yra pritarusi rajono savivaldybės taryba. Nupirktas mikroautobusas „Ford Transit“ – 9 vietų, su mobiliu tilteliu neįgaliojo vežimėliui pakelti ir saugiai talpinti automobilio salone.

„Gerokai palengvės ir vaikų priežiūra, ir darbuotojų darbas. Šiame skyriuje nelengva dirbti, nes neįgaliems vaikams reikalingas ypatingas dėmesys. Tad visada saugiai juos pavežti, pasitelkus naują specialiai pritaikytą transportą – ne tik svajonė, bet jau realybė“, – sakė rajono savivaldybės mere Edita Rudelienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite