Angle down Atgal

Neblaivių vairuotojų medžioklė tęsiasi

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kiekvieną dieną aktyviais veiksmais siekia eliminuoti eisme dalyvaujančius neblaivius vairuotojus, kurie kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams. Praėjusią savaitę, vasario 24 – kovo 1 dienomis, Telšiuose, Kelmėje, Akmenėje ir Mažeikiuose Kelių policijos skyriaus pareigūnų buvo nustatyti 5 atvejai, kai asmenys vairavo apsvaigę nuo alkoholio.

Net 3 - ims demaskuotiems neblaiviems prie automobilio vairo sėdusiems asmenims buvo nustatyti didesni nei 1,50 promilės girtumai. Jų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai. Asmenys neteks teisės vairuoti transporto priemones, o taip pat jiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų:

  • Vairuotojas (gimęs 1977 m.) buvo sustabdytas Telšių r., Rūdupių k., jam nustatytas 2,99 promilės girtumas. Būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, kai teisė atimta, vairuodamas automobilį ir važiuodamas atbuline eiga, nepastebėjo stovinčio kito automobilio ir į jį atsitrenkė;

  • Vairuotojas (gimęs 1971 m.) buvo sustabdytas Mažeikiuose, Laisvės g., jam nustatytas 3,04 promilės girtumas;

  • Vairuotojas (gimęs 1962 m.) buvo sustabdytas Kelmėje, Raseinių g., jam nustatytas 2,45 promilės girtumas.

Kiti du vairuotojai vairavo transporto priemones vartoję alkoholio. Jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis:

  • Vairuotojas (gimęs 1961 m.) buvo sustabdytas Kelmės r., magistraliniame kelyje Ryga Šiauliai – Tauragė – Kaliningradas, jam nustatytas 0,7 promilės girtumas;

  • Vairuotojas (gimęs 1986 m.) buvo sustabdytas Kelmės r., Paramočio k., jam nustatytas 1,15 promilės girtumas.

Policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti eismo dalyvių saugumą keliuose ir toliau intensyviai vykdys griežtas kontroles ir įvairias policines priemones, nukreiptas į neblaivius vairuotojus bei kitus Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Būkite atsakingais ir saugiais keliuose. Laikykitės Kelių eismo taisyklių reikalavimų!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite