Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Neapsikentė kaimynų keliamo triukšmo lovoje: „Gal ne ten kišate?“

Šmaikštus skelbimas ketvirtadienį buvo užfiksuotas didžiausioje alytiškius vienijančioje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje.

„Skelbimas laiptinėje“ – parašė skelbimo nuotrauka pasidalijusi alytiškė.

Akivaizdu, kad skelbimą savo laiptinės skelbimų lentoje pakabino kaimynų keliamo triukšmo neapsikentęs gyventojas. Tiesa, triukšmauja kaimynai ne leisdami muziką ar keldami vakarėlius, o užsiimdami intymiais reikalais.

„Mieli kaimynai! Prašome sekso žaidimais užsiiminėti tik sau, kaimynai jūsų intymiose akimirkose dalyvauti nenori. Jeigu moteris nemoka nekaukti, tai gal susimąstykite, jog ne į tą vietą jai įkišote? Kadangi jos rėkimas 2 val. nakties jau darosi nepakenčiamas“, – žodžių į vatą nevynioja skelbimą pakabinęs gyventojas.

Na, o kažkas po skelbimu, galbūt kaltoji pusė, spėjo markeriu prirašyti „Be pavydo!“.

Nenuostabu, kad įrašas socialiniuose tinkluose sulaukė pačių įvairiausių komentarų. „Jau net mylėtis savo bute nebegalima“, „tik nepavydėkit“, „tuoj viskas bus draudžiama“ – stojo į vieną stovyklą dalis internautų. Kiti gi dalijosi ir patys pakliuvę į tokias nemalonias situacijas, kuomet tenka to nenorint klausytis kaimynų dejavimų, todėl puikiai supranta skelbimo autorių.

O kuriai pusei pritariate jūs?

comment Skaitytojų komentarai (5)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite