Angle down Atgal

Ne pakeliui: 3 pačios blogiausios Zodiako ženklų poros

Ar pastebėjote, kad santykiai su kai kuriais žmonėmis yra harmoningi, o su kitais – nė viena diena nepraeina be ginčų, įžeidimų ir abipusių pretenzijų? Astrologai mano, kad tam didelę įtaką daro ne kas kita, o žvaigždės. Šį kartą jie atskleidė, kurios zodiako ženklų poros yra pačios blogiausios.

1. Dvyniai ir Ožiaragis

Taip, dažnai priešybės viena kitą traukia, tačiau šių zodiako ženklų atveju susiduria skirtingos vertybių sistemos. Dvyniai yra spontaniški, jie mėgsta linksmybes, bendravimą, naują patirtį. Dėl to, kad trūksta aiškaus gyvenimo plano, pragmatiški Ožiaragiai jaučiasi pasiutę. Kalbant apie santykių kūrimą, šie ženklai yra visiškai skirtingi, todėl vargu ar jų sąjunga tęsis ilgai.

2. Avinas ir Jautis

Kita pora su nepaprastai skirtingu gyvenimo būdu. Žmonės, gimę po Avino ženklu, yra temperamentingi ir stiprios valios asmenys. Nepaisant ugningos prigimties, atsiradus jausmams, jie yra pakankamai šalti, o tai visiškai nepatinka Jaučio atstovams. Tokioje sąjungoje abu partneriai gali ieškoti realizavimo galimybių ir net atėjus laikui išsiskirti, šių žmonių požiūris skiriasi. Avinas nori tiesiog dingti, o Jautis reikalauja tokio elgesio paaiškinimo.

3. Vėžys ir Svarstyklės

Svajinga Vėžio prigimtis, turinti puikią psichinę būklę, tokioje poroje bus nuolat tikrinama. Šie ženklai į viską žvelgia kitu kampu. Jei Vėžiui svarbu turėti stiprius romantiškus jausmus, Svarstyklės pirmiausia vertina intelektualinį artumą. Šioje sąjungoje yra per daug nesutarimų, todėl mažai tikėtina, kad šie žmonės turės ilgus ir laimingus santykius.

Ar sutinkate su išvadomis, kad šios zodiako ženklų poros yra pačios blogiausios? Ar jūs suderinamas su savo partneriu pagal zodiako ženklus? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

https://www.zinoti.lt/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite