Angle down Atgal

Naujovė: nuolat modernėjanti Šiaulių įmonė leis darbuotojams dirbti 4 darbo dienas

„Verslas tėra priemonė pagerinti kitų žmonių gyvenimus“, – sakė pasaulyje gerai žinomas verslininkas Ričardas Bransonas. Būtent šiais žodžiais vadovaujasi ir Šiaulių rajone įsikūrusi bendrovė „Grafų baldai“. Net 24 metus baldų gamyba užsiimanti įmonė tapo ne tik vienu geidžiamiausių darbdavių, bet ir nuolat plečiasi, taiko moderniausias technologijas, bei užtikrina kokybiškas darbo sąlygas personalui.

Gruodžio 10 dieną solidžią sukaktį minėsianti įmonė, kuri turi padalinius Kairiuose ir Aukštelkėje, skelbia apie plėtrą, naujoves bei vardija darbuotojų laukiančius teigiamus pokyčius.

Naujos patalpos ir modernios technologijos užtikrins kokybišką darbą

UAB „Grafų baldai“ nestovi vietoje ir nuolat plečiasi. Šiuo metu vėl didinamos gamybos patalpos – prie jų statomas priestatas. Įmonės plotas padidės net iki 20 000 kvadratinių metrų. Tai dar vienas žingsnis norint kokybiškai įgyvendinti minkštų ir korpusinių baldų gamybos procesus taip, kad būtų užtikrinta žiedinė ekonomika nuo medžio rąsto iki galutinio produkto, tuo pačiu išliekant draugiška gamtai įmone.

„Mes dirbame nuo 1993 metų, o nuo 1997 metų kaip Grafų baldai. Per šį laikotarpį išaugome nuo vieno žmogaus idėjos ir atkaklaus darbo iki 160 žmonių įmonės, atlaikiusios ne vieną išbandymą, įgijusios visokeriopos patirties. Mes pastoviai augame, tad tobulinti gamybos procesus ir gerinti darbo sąlygas yra būtina kasdien“, – sako UAB „Grafų baldai“ įkūrėjas Žydrūnas Grinius.

Įmonė nuolat atnaujina gamybos bei kitą įrangą. Kitais metais planuojama plėsti saulės elektrinių parką – ant gamybos pastatų atsiras papildomi 250 kW saulės kolektoriai, kurie teiks gamybai ekologišką elektrą.

„Suplanavome atnaujinti šilumos ūkį Aukštelkės padalinyje, įsigyjant modernius šildymo katilus. Jie leis prisidėti prie žiedinės ekonomikos krypties, nes visos medienos atraižos bus paverčiamos biokuru, kuris yra viena draugiškiausių aplinkai kuro rūšių“, – sako Ž. Grinius.

Bendrovė nuolat taiko naujausias technologijas gamybos procese. Per metus įmonė įsigijo moderniausias rinkoje CNC frezavimo stakles, kompiuterizuotas automatines CNC sukirpimo stakles, robotą pakuočių gamybai bei įrengė naują dažymo kamerą.

Mus įvertino, ne tik Lietuvos pirkėjai, bet net 97 procentai mūsų gaminių eksportuojami, todėl džiaugdamiesi gerąja bendradarbiavimo praktika Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Baltijos šalyse, Skandinavijoje ir Beniliukso šalyse, siekiame itin aukštos kokybės, bei keliame pagrįstus reikalavimus tiek sau, tiek mūsų partneriams“, – sako Ž. Grinius.

Gerina darbo sąlygas

Bendrovėje „Grafų baldai“ nuolat auga darbuotojų skaičius, todėl siekiama, kad darbo sąlygos būtų geros, o atlyginimų sistema – motyvuojanti. Įrengta automatinė dulkių nutraukimo sistema, kuri gerina oro kokybę gamybos darbuotojams. Nuolat renovuojamos poilsio zonos.

„Galime pasidžiaugti darbuotojų įvairove iš Šiaulių, Kuršėnų, Aukštelkės, Bubių, Radviliškio rajonų, Kairių ir kitur. Mūsų darbuotojai, dirbdami šalia miesto, įžvelgia nemažus privalumus, tokius kaip miesto spūsčių išvengimą, greitesnį ir patogesnį susisiekimą, bei puikią draugiją automobilyje“, – pasakoja Įkūrėjas.

Dar viena naujovė – kitąmet įmonė išbandys ir Skandinavijos šalyse populiarų 4 darbo dienų per savaitę modelį. Tikimasi, kad tai padės darbuotojams geriau pailsėti, daugiau laiko skirti šeimai, gerinti sveikatą, o tuo pačiu didinti darbo našumą įmonėje.

„Verslas asocijuojasi su žodžiu verstis, tai reiškia reikia verstis, o verstis į priekį smagiau . Tik augant galime gerinti darbuotojų darbo sąlygas ir garantuoti pastovų atlyginimų augimą“, – įmonės požiūrį aiškina Ž. Grinius.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (3)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite