Angle down Atgal

Naujienų portalo direktorė G. Brazlauskaitė: „Labiausiai iš studijų universitete įstrigo šiltas bendravimas su dėstytojais“

Tęsiame pasakojimus apie Šiaulių universiteto alumnus. Šį kartą siūlome siūlome ŠU alumnų ir karjeros koordinavimo specialistės Redos Ulinskaitės-Nosavičienės vaizdo pokalbį su Šiaulių universiteto absolvente, regioninių naujienų platformos „Etaplius“ direktore Giedre Brazlauskaite.

Giedrė Brazlauskaitė – Šiaulių universiteto absolventė, „Etaplius“ regioninių naujienų platformos direktorė. Šiaulių universitete Giedrė baigė dailės su technologijos speciaizacija bakalauro studijas, o vėliau ir vadybos magistrantūrą. Prisiminusi studijų laikus naujienų portalo vadovė džiaugėsi ypač šiltu bendravimu su dėstytojais.

„Mano kelias Šiaulių universitete buvo ilgas ir gana įdomus. Galėčiau pasidalyti daugeliu linksmų prisiminimų iš bakalauro studijų Menų fakultete. Prisimenu, kartą grupės draugas Jonas į piešimo studiją atsinešė kopūstą, kurį visi mielai pratybų metu suvalgėme. Magistro studijos buvo rimtesnės negu bakalauro, todėl iš to laikotarpio labiausiai atmintin įstrigo laisvos diskusijos su dėstytojais, kai galėdavome pasijusti lygiaverčiais partneriais ir diskutuoti apie nagrinėjamą temą, įvykius visuomenėje ir kt.“, – prisimena Giedrė.

Šiuo metu ji vadovauja „Etaplius“ regioninių naujienų platformai. Pasak Giedrės, regioninės naujienos vertinamos įvairiai ir labai skirtingai. Jas rašo daug žmonių, daug žiniasklaidos partnerių, todėl kyla iššūkis suvaldyti informaciją, būti įdomiems ir matomiems. G. Brazlauskaitė: „Ši platforma yra mainų platforma ir pagrindinis jos išskirtinumas yra tas, jog kiekvienas, kuris geba rašyti, gali prie jos prisijungti ir tapti mūsų reporteriu. Labai svarbu, jog visos naujienos būtų teisingos ir tinkamai pateiktos. Mūsų pagrindinis tikslas – ne kurti naujieną dėl naujienos, o pateikti teisingą informaciją su straipsnio turinį atitinkančiomis antraštėmis. Tuo pačiu siekiame operatyviai informuoti mūsų skaitytojus“.

Visiems, ieškantiems savo vietos profesinėje srityje, Giedrė linki būti žingeidiems, gilinti žinias, mėgautis tuo, ką daro, nesustoti tobulėti savo pasirinktoje profesinėje srityje.

Visą Redos Ulinskaitės-Nosavičienės ir Tomo Andrijausko reportažą galite pažiūrėti youtube:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite