Angle down Atgal

Naujausios interjero apšvietimo tendencijos – kokios jos?

Namų idėjų centre – NIC – įsikūrusio vieno didžiausių specializuotų šviestuvų tinklo „Ardena“ projektų vadovė Tatjana Sprainaitė pristato šiuo metu vyraujančias dekoratyvinių šviestuvų naujienas ir tendencijas:

– Sparčiai lietuvių pamėgtą skandinavišką stilių keičia moderni klasika. Tai lemia lengvą, tačiau į kokybę orientuotą namų įrengimą su daug akmens, medžio ir išskirtinių šviesos šaltinių. Dizaino ekspertai nevengia žaisti netradiciniais, įdomių formų šviestuvais, kurie tampa pagrindine namų idėjos linija ir dekoro detale.

Interjerai yra drąsesni, į juos grįžta sodrios, stiprios spalvos, tokios kaip žalia, mėlyna, bordo. Šis pokytis palietė ir šviestuvų gamintojus, kurie pristato ryškiaspalves šviestuvų linijas. Dabar kuriantieji namus sau, netgi neturėdami labai didelio biudžeto, ieško išskirtinumo, pataupo ir įsigyja tą šviestuvą, kuris organiškai įsilieja į išpuoselėtą interjerą.

Jau kurį laiką pastebime įsivyravusią ir vis toliau plintančią šviestuvų burbulų magiją. Įvairiausių formų, skaidrūs, matiniai, su įvairiausiomis detalėmis šviestuvus puošiantys apvalūs gaubtai yra pats populiariausias ir drauge nuosaikiausias pasirinkimas, kuris tikrai puikiai derės bet kurio stiliaus interjere. Tiesa, renkantis šio tipo šviestuvus, nereikėtų labai eksperimentuoti, vienai erdvei geriau įsigyti to paties gamintojo ir tos pačios kolekcijos gaminius. Bandant derinti, gali susidaryti perkrautas, kaprizingas vaizdas.

Na, o tuos klientus, kurie nemėgsta masyvių ar ryškių šviestuvų, sužavės viena naujausių tendencijų – minimalus modernas, grakštūs, plonyčiai, įvairiausių formų šviestuvai, kurie tarytum skamba ore. Būtent jie salonuose pritraukia visų užsukusiųjų dėmesį ir nepalieka abejingų.

www.nicentras.lt,
Pramonės g. 17B, Šiauliai

Reklama

Apšvietimo sprendimai

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite