Angle down Atgal

Naujametinių kelionių pasiūlymai – 5 vietos, kur įspūdžiai bus nepamirštami

Dažnai sakoma, jog su senaisiais metais išlydime ir visus praėjusių metų vargus. Nauji metai atneša ne tik kalendorinius, bet ir moralinius pokyčius į kasdienybę. Visi šią šventę įsivaizduoja skirtingai. Vieniems reikia galingų fejerverkų salvių, kitiems pakaks ir taurės putojančio gėrimo bei artimo žmogaus šalia.

Vis dėlto, kai kas yra bendra - visiems per naujus metus norisi įspūdžių. Na, o įspūdžiai be abejonės stipriausi kelionės metu. Šiame straipsnyje pateikiami 5 kelionių pasiūlymai naujus metus sutikti išties įsimintinai.

Niujorkas

Mėgstate miesto atmosferą ir per naujus metus norite būti tūkstančio laimingų veidų apsuptyje? Niujorkas yra ta vieta, kuri turėtų būti jūsų naujametinių kelionių sąrašo tope. Ypatingai ryškūs ir pompastiški naujieji metai sutinkami ne tik žymiojoje Times Square, kur tūkstančiai žmonių ir daugybė ryškių ekranų sveikina su naujaisiais, bet ir kitose miesto dalyse, kuriose klesti daugybė skirtingų ir autentiškų kultūrų. Smagu bus patirti ir autentiškus naujus metus su vietinėmis bendruomenėmis, kurių čia apstu. Italai, prancūzai, lenkai, brazilai bei beveik 200 kitų tautų atstovai moka linksmai pasitikti naujų metų rytą!

Stambulas

Stambulas – universalus miestas, kuris puikiai tinka ir pažintinių kelionių, ir smagių vakarėlių mėgėjams. Naujuosius metus Stambule sutikti galite įspūdingame laive, vykstančiame į abejingų nepaliekantį kruizą Bosforo sąsiauriu. Galėsite pasigirti, kad „Naujus“ sutikote tarp dviejų žemynų: Europos ir Azijos. :) Iš laivo puikiai matysite fejerverkus, gros gyva muzika ir didžėjai, šokiams vietos tikrai nepritrūks, be abejo, galėsite pasimėgauti puikia vakariene ir gėrimais.
Dienomis rekomenduojame aplankyti Sofijos Soborą, kuris dažnai pavadinamas miesto vizitine kortele, Bazilikos cisterną bei Misir Carsisi turgų, kur rasite lauktuvių Lietuvoje likusiems artimiesiems.

Sidnėjus

Gyvenime pirmaujantiems ar norintiems šio to neįprasto, Sidnėjus bus ta vieta, kur jums labiausiai patiks sutikti naujus metus. Kodėl? Ogi todėl, kad šis miestas tampa pirmu milijoniniu miestu visame pasaulyje švenčiančiu šią linksmą progą. Vidurnaktį didžiausio Australijos ir Okeanijos miesto demonstruojamos fejerverkų choreografijos nepalieka abejingų, o gražiausias vaizdas atsiveria prie žymiųjų Operos rūmų. Tai tikrai neįprasta vieta, kurioje pajusite ir didmiesčio ritmą, ir galėsite naujus metus sutikti apsirengę vasariškai, nes čia šaltukas niekad nespaudžia.

Rio de Žaneiras

Pramoginės kultūros bei šokių mylėtojams nėra geresnio miesto už Rio, ypač naujų metų išvakarėse. Gruodžio mėnesio pabaigoje į vieną didžiausių Pietų Amerikos miestų suplaukia per 2 milijonus vietinių brazilų ir turistų, kurie spalvingai bei energingai mėgsta pasitikti naujus metus. Kaip ir įprasta Brazilijai – gatves užplūsta šokančių žmonių minios bei karnavalai, paplūdimyje stebimi fejerverkai, o vėliau – kylanti ryto saulė, specialiose scenose koncertuoja ne tik žinomi pop atlikėjai, bet ir simfoniniai orkestrai. Rio įtiks visiems, kurie nori arba pasiilgo stiprių pojūčių ir galingos atmosferos. Tai miestas, kuris neturi sau lygių rudenį, pavasarį, vasarą ir per naujus metus!

Varšuva

Artima, nebrangi ir labai smagi kelionių kryptis lietuviams per naujus metus – kaimyninės Lenkijos sostinė Varšuva. Čia apstu galimybių, kaip galite pasitikti naujus metus. Apsistoję viename iš daugiaaukščių viešbučių miesto centre galėsite matyti įspūdingus fejerverkus iš arti. Norintiems kitokių įspūdžių galima nueiti prie karalių rūmų ir pamatyti fejerverkus nuo didžiojo futbolo stadiono. Didelė tikimybė, kad tarp didelių minių sutiksite ir ne vieną tautietį, kadangi čia švęsti naujus metus darosi itin populiaru!

Kelionių studija MAKALIUS būtinai patars ir padės išrinkti geriausią kelionių pasiūlymą: puslapyje MakaliausLietuva.lt laukia naujųjų metų Lietuvoje idėjos, o Makalius.lt rasite užsienio naujametines keliones 2020

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite