Angle down Atgal

Nauja versija: Utenos administracijos direktorius galėjo būti nužudytas?

Antradienį Uteną sukrėtė skaudi žinia – mįslingomis aplinkybėmis be žinios dingęs Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Audrius Remeikis rastas negyvas.

Dabar Utenos regiono laikraštis „Anykšta“ skelbia, kad A. Remeikis galėjo būti nužudytas. Esą, „Anykštos“ šaltinių teigimu, vyro kakle pastebėta galimai durtinė žaizda.

Primename, kad Utenos savivaldybės tarnautojas dingo pirmadienį, apie 6.30 val. ryto išėjęs pasivaikščioti į netoliese esantį parkelį.

Antradienį apie vyro dingimą pranešė Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, o po pietų vietos pareigūnai, šauliai ir gyventojai padėjo bendrą A. Remeikio paiešką. Netrukus  jo kūnas rastas pušinėlyje, netoli Kupiškio gatvėje esančios „Norfos“ parduotuvės.

„Anykštos“ teigimu, Utenos savivaldybės administracijos vadovas galėjo būti nužudytas kitoje vietoje, o jo kūną žudikai pervežė (ar pernešė) į atokesnę vietą. Laikraštis savo šaltinių neįvardija.

„Viena iš versijų, jog A.Remeikis galėjo pastebėti kažkokią nusikaltstamą veiklą atliekančius asmenis. Galimai jo atsidūrimas netinkamu laiku netinkamoje vietoje ir kainavo vyrui gyvybę.

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kol kas oficialios informacijos neteikia - laukiama ekspertų išvadų. Redakcijos duomenimis kol kas nėra atmesta ir savižudybės versija“, – skelbia „Anykšta“.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite