Angle down Atgal

Šalia Pašešupio parko – nauja automobilių stovėjimo aikštelė

Pašešupio parko lankytojams, atvykstantiems automobiliu, nauja automobilių stovėjimo aikštelė jau įrengta. Greta Sūduvos gimnazijos aikštelė, talpinanti daugiau nei 80 transporto priemonių, bus patogi vieta palikti automobilį ir kojas pamankštinti netoliese esančiame parke.

Aikštelėje yra sumontuoti LED šviestuvai, o aplink įrengti betoninių trinkelių šaligatviai, pritaikyti patogiam judėjimui. Sutvarkytas ir visai šalia esantis takelis, vedantis į Pašešupio parką. Čia sudėjus trinkeles ir pašalinus prieš tai buvusį užkardą, patekti į parką nebus sunkumų. Tiesa, norint išvengti nepageidaujamo automobilių judėjimo parke, minėto takelio pradžioje bus įmontuoti stulpeliai, kurie netrukdys į parką patekti dviračiu, paspirtuku ar su vaiko vežimėliu.

„Parko lankytojams, kurie norėdami pasivaikščioti parke pirmiausiai iki jo atvažiuoti turi automobiliu, problemos, kur pasistatyti savo transporto priemonę, nebebus. Suprasdami, kad šis parkas jį atnaujinus tapo dar vienu traukos centru, nusprendėme įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, kuri yra visai šalia parko ir puikiai tarnaus trumpam į parką atvykstantiems gyventojams ar miesto svečiams. Džiaugiuosi, kad darbai buvo atlikti greičiau nei buvo planuota ir dar neprasidėjus vasarai aikštelė jau galės pradėti funkcionuoti“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite