Angle down Atgal

N. Paltinienė bus laidojama Vilniuje po trijų savaičių

Vokietijoje mirusi estrados daininikė N. Paltinienė bus laidojama Vilniuje po trijų savaičių, pranešė jos bičiulis kunigas Arūnas Peškaitis.

„Nelly Paltinienė bus laidojama Vilniuje, Antakalnio kapinėse, menininkų kalnelyje. Tai gali įvykti po trijų savaičių – tiek maždaug užtruks dokumentų tvarkymo procesas, reikalingas tam, kad pelenai urnoje būtų pargabenti iš Vokietijos“, – socialiniame tinkle „Facebook“ trečiadienį paskelbė A. Peškaitis.

Jis žada vėliau paskelbti tikslų šarvojimo laiką ir vietą, mišių ir laidotuvių datą.N. Paltinienė po ligos mirė šeštadienį savo namuose Vokietijoje, Manheime, eidama 92-uosius.

N. Paltinienė po ligos mirė šeštadienį savo namuose Vokietijoje, Manheime, eidama 92-uosius.

Per savo ilgą muzikinę karjerą ji yra išleidusi keliasdešimt muzikinių albumų vinilinių plokštelių, garsajuosčiu, kompaktinių diskų pavidalu, garsiausi jos hitai – „Atleiski, mama“, „Tu ateik į pasimatymą“, „Tango“ ir kiti. Ji taip pat dalyvavo daugelyje konkursų, festivalių.

Be kitų apdovanojimų, ji yra pelniusi Antano Šabaniausko premiją, apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai" Karininko kryžiumi, apaštalinį palaiminimą jai yra suteikęs ir popiežius Benediktas XVI už tai, kad ji koncertus pradėdavo malda Švč. mergelei Marijai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite