Angle down Atgal

N. Cesiulis: „Viadukas bus!“

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis sako, jog viadukas Naujojoje g. daugybę metų buvo didelis galvos skausmas gyventojams, stambių krovinių vežėjams ir, žinoma, politikams, nes pradėtos rekonstrukcijos niekam nepavykdavo užbaigti. Tačiau šiandien miesto vadovas skuba džiaugtis. Viadukas pagaliau bus.

„Viskas tęsėsi taip ilgai, kad rekonstruotą kelią jau reikia taisyti, o šis etapas taip ir nepajudėjo. Tai buvo miesto gėda. Avarijos, spūstys, nepatogumai, miesto įvaizdis...

Dar prieš gerą dešimtmetį pagrindinę miesto gatvę – Naująją – buvo nuspręsta praplatinti iki keturių eismo juostų, tačiau ties viaduku kelias susiaurėja iki dviejų eismo juostų. Viaduko praplatinimas Alytui – gyvybiškai svarbus, siekiant pagerinti susisiekimą ir užtikrinti saugumą.

Dažnai kalbu apie svajones. Ir tikrai daug svajoju. Nes svajonės turi savybę pildytis, kai labai labai nori. Viaduko klausimas buvo vienas iš mano prioritetų. Daug skambinta, važinėta, prašyta lėšų ir sprendimų.

Iš Vyriausybės gavome 2 mln. eurų viaduko rekonstrukcijai. Visas Alytus sako Jums didelį dzūkišką AČIŪ!

Jei viskas pagal planą, darbai prasidės dar šį rudenį ir atrodys štai taip! Kur kas geriau, tiesa?“, - rašo N. Cesiulis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite