Angle down Atgal

Motoreduktorių pasirinkimas: rūšys ir gamintojai

Žmonės, dirbantys pramonės šakų industrijose, tikrai yra susidūrę su reduktorių ir motoreduktorių pasirinkimu ir prekyba. Kokie gamintojai ir rūšys išsiskiriami šioje rinkoje?

  1. Sliekiniai motoreduktoriai naudojami konvejeriuose, maišyklėse, vėdinimo sistemose, pakavimo, vyniojimo įrenginiuose. Šių motoreduktorių naudingumo koeficientas itin aukštas, o tvirtos plieno ir bronzos konstrukcijos lemia ilgą tarnavimo laiką ir didelį atsparumą. Sliekiniai motoreduktoriai pasižymi lanksčiomis montavimo galimybėmis.

  2. Cilindriniai motoreduktoriai taip pat pasižymi dideliu naudingumo koeficientu bei tvirtomis konstrukcijomis. Jie gaminami iš vientiso ketaus korpuso. Šie motoreduktoriai labai lankstūs ir gali būti pritaikomi įvairaus tipo mašinose ir įrenginiuose, jie gali būti dviejų arba trijų pakopų.

  3. Krumpliaratiniai motoreduktoriai išsiskiria savo kompaktiškumu ir gali būti jungiami tiesiai prie elektros variklio, o tvirtinami – ant pado arba su flanšu.

  4. Lygiagrečių velenų motoreduktoriai pasižymi itin paprastu montavimu, nes yra gaminami pasitelkiant moderniausias technologijas. Pagrindine šių motoreduktorių ypatybe laikomas viename aukštyje ir vienodais atstumais išdėstyti velenai.

Iš geriausių gamintojų išskiriami FALK ir HANSEN pramoniniai motoreduktoriai. Šie motoreduktoriai naudojami tokiose pramonės šakose kaip chemija, energetika, krovos darbai, aplinkos, gavybos ištekliai, celiuliozė ir popierius, metalo, statybos ir kitos pramonės.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite