Angle down Atgal

Motina kaltinama išprievartavusi savo 12-metį sūnų

Texaso valstijoje (JAV) tiriamas galimas paauglio berniuko seksualinio išnaudojimo atvejis: manoma, kad taip su juo pasielgė motina.

Wichita Falls miesto gyventoja 34-erių Brittany Rouleau prieš keletą dienų buvo sulaikyta policijos pareigūnų po to, kai paaiškėjo, kad ji seksualiai išnaudojo savo 12-metį sūnų. Kaip rašo naujienų portalas „The Sun“, šis šiurpus įvykis į viešumą iškilo tik po dviejų metų, tačiau moteris kalėjimo belangės – tikrai neišvengs.

Tuo metu motina su sūnumi dalijosi bendru miegamojo kambariu, vaikas buvo neseniai išėjęs iš dušo ir su pižama sėdėjo ant lovos, kai grįžusi namo mama taip pat pradėjo nusirenginėti. Nekaltai pokalbį apie masturbaciją pakreipusi motina sūnui liepė padaryti tą patį – nusirengti.

Netrukus ji seksualiai išnaudojo savo pačios sūnų ir liepė apie tai niekam nesakyti. Vaikas puikiai prisimena ir motinos jam ištartus žodžius: „Tu negali niekam pasiskųsti ir niekam apie tai pasakoti, nes pats nesipriešinai ir sutikai“. Teigiama, kad po įvykio berniukas visą laiką gyveno įbaugintas.

Nėra skelbiamos tikslios aplinkybės, kaip ir kodėl vaikas atsidūrė pas globėjus, tačiau būtent jiems jis prasitarė apie šiurpius išgyvenimus su motina. Jis tvirtino, kad tai, kas įvyko, buvo „netinkama ir nemalonu“ ir tai ir toliau jį persekioja. Vaiko globėjai apie įvykį pranešė policijos pareigūnams.

Po kelių dienų moteris buvo sulaikyta. Kol kas savo kaltę ji neigia, tačiau apklausus jos pažįstamus ir kaimynus, paaiškėjo, kad apie seksualinį vaiko išnaudojimą ji buvo užsiminusi ir vienam kaimynui, kuris sutiko liudyti teisme. Moteris lieka sulaikyta, jai į laisvę išeiti padėtų nebent dosnus užstatas.

Vaikui teikiama visa reikalinga psichologinė pagalba.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (2)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite