A. Pliadžio nuotr.
Angle down Atgal

Moterų riedulio A diviziono kovos Vilniuje – vyks tiesioginė transliacija

Tęsiasi Lietuvos žolės riedulio federacijos uždarų patalpų moterų riedulio čempionatas. Komandos šeštadienį (vasario 6d.) rinksis Vilniuje, kur bus sužaisti paskutiniai pirmo rato susitikimai. Čempionato lyderės, Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ ekipos riedulininkės kovos su Vilniaus ir Širvintų komandomis, o jaunosios Šiaulių „Akademijos-ŠSG“ ekipos sportininkės surems lazdas su Širvintų ir Kelmės ekipomis. Kadangi žiūrovai į salę neįleidžiami, sirgaliai galės palaikyti komandas stebėdami tiesioginę transliaciją.

TRANSLIACIJOS NUORODA : https://www.eurohockeytv.org/en-int/playerpage/381844

Pirmo etapo Šiauliuose metu, Šiaulių „Akademijos-ŠSG“ komanda patyrė dvi nesėkmes. Trenerė Ganutė Juodienė sako, kad į Vilnių komanda vyksta susikaupusi ir nusiteikusi atkakliai kovai.

„Nuotaikos neblogos, visos pagrindo žaidėjos sveikos. Per dvi savaites stengėmės kuo geriau atidirbti standartines padėtis, kadangi jos labiausiai kišo koją per pirmas dvejas rungtynes. Tai ne savaitės ar dviejų darbas, tačiau stengėmės ištaisyti kai kurias klaideles. Visuomet kaunamės tik dėl pergalės, o kaip gausis – pamatysime“,- teigė trenerė Genutė Juodienė.

Čempionato lyderė Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ komanda Vilniuje susikaus su šeimininkėmis „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ ekipos riedulininkėmis ir Širvintų SC ekipa. Šiauliečių treneris Vaidotas Vaičeliūnas teigia, kad pernai antrą ir trečią vietas čempionate užėmusios komandos bus kietas riešutas.

„Šis savaitgalis labai svarbus, kadangi žaisime su pernai metų prizininkėmis. Nors į Vilnių vykstame ne pačios stipriausios sudėties, tikimės laimėti. Turas Vilniuje bus kur kas atkaklesnis nei Šiauliuose, kadangi dabar komandos jau prasižaidė, turėjo laiko ištaisyti spragas. Manau, kai kurios komandos gali pateikti netikėtumų. Treniruočių metu mes stengėmės patobulinti standartinių padėčių išpildymą. Nors pirmo etapo metu neblogai sekėsi, papildomos treniruotės visuomet duoda vaisių“,- Pasakojo Vaidotas Vaičeliūnas.

A diviziono pirmo rato antro etapo tvarkaraštis (vasario 6 d. Vilniuje)

10:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“- Kelmės „Aušra“

11:00 Širvintų SC - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

12:00 Šiaulių „Akademija-ŠSG“ - Kelmės „Aušra“

13:00 Vilniaus „SM Tauras - SŽK Žuvėdra“ - Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“

14:00 Širvintų SC - Šiaulių „Akademija-ŠSG“

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite