Angle down Atgal

Monako GP kvalifikacija baigėsi avarija, „pole“ poziciją iškovojo C. Leclercas

Šeštadienį įvykusiose F1 Monako GP kvalifikaciniuose važiavimuose greičiausias buvo Ferrari lenktynininkas Charlesas Leclercas.

Monakas – C. Leclerco gimtinė. Lenktynininkas čia šeštadienį užfiksavo greičiausią rezultatą (1:11.376) ir lenktynes sekmadienį pradės iš pirmosios pozicijos. Tai antroji jo „pole“ pozicija šiame etape antrus metus iš eilės.

Antroje starto pozicijoje – kitas Ferrari lenktynininkas Carlosas Sainzas. Trečiasis – Red Bull pilotas Sergio Perezas. Čempiono titulą ginantis Red Bull pilotas Maxas Verstappenas užfiksavo ketvirtą greičiausią laiką. Olandas šį savaitgalį vykusiuose visuose važiavimuose nusileido savo komandos draugui.

Kvalifikacijos pabaigoje viename iš posūkių automobilio nesuvaldė S. Perezas ir trenkėsi į apsauginę sieną. Kontakto neišvengė C. Sainzas. Dėl avarijos važiavimai buvo sustabdyti, tad niekam nepavyko pagerinti C. Leclerco parodyto rezultato. Pernai šis lenktynininkas taip pat kvalifikacijos pabaigoje sukėlė avariją, bet pelnė „pole“ poziciją.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje kontakto su barjeru neišvengė „AlphaTauri“ sportininkas Yuki Tsunoda, dėl ko teko laikinai stabdyti važiavimus. Japonas sugebėjo tęsti važiavimus ir užfiksavo vienuoliktą rezultatą.

Septynis kartus čempiono titulą iškovojęs „Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas liko aštuntas. Jo komandos draugas George'as Russellas startuos iš šeštos pozicijos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite