Angle down Atgal

Molėtų jaunimui - daugiau sąlygų vasarą dirbti ir integruotis į darbo rinką

Molėtų rajono savivaldybės taryba patvirtino Jaunimo užimtumo vasarą ir integracijos į darbo rinką programą, kuri sudaro palankias sąlygas jaunimo užimtumui vasaros atostogų metu bei skatina bendradarbiavimą su rajono verslo sektoriumi.

Programa skirta Molėtų rajono jaunuoliams ir merginoms nuo 16 iki 18 m., besimokantiems rajone registruotose ugdymo įstaigose, bei darbdaviams, registruotiems ir veikiantiems Molėtų rajone. Ji įgyvendinama liepos-rugpjūčio mėnesiais, kai nevyks ugdymo procesas.

Darbdaviui, įdarbinusiam jauną asmenį, ir mokant jam ne mažiau kaip 1 MMA, už vieno mėnesio išdirbtą pilną etatą būtų kompensuojama 200 Eur. Už pusę etato - 100 Eur. Kompensacijos galima tikėtis, jei jaunuolis išdirbs daugiau nei 10 darbo dienų. Pagal šią programą darbdaviai negali įdarbinti savo šeimos narių.

Programoje dalyvauti gali tik registracijos į programą formas užpildę darbdaviai ir jaunuoliai. Atsižvelgiant į savivaldybės biudžete numatytas lėšas, pirmumą turės jaunuoliai, jau susiradę juos ketinančius įdarbinti ir programoje užsiregistravusius darbdavius, taip pat - gyvenantys gausiose ar socialinę riziką patiriančiose šeimose, anksčiau pateikę registracijos formą.

Tikimasi, kad ši programa sulauks nemažo jaunuolių bei darbdavių dėmesio ir bus įgyvendinama sėkmingai.

Išsamią informaciją teikia Jaunimo reikalų koordinatorė Vilma Mečiukonienė, tel. (8 383) 40056, el. p. vilma.meciukoniene@moletai.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite