Angle down Atgal

Mokslo metų pradžią šventė „Saulės“ gimnazistai

Rugsėjo 2-ąją mokslo metų šventės vyko visose rajono mokyklose. Po ryto šv. Mišių Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje gimnazistai rinkosi į Kultūros centro salę, kurią papuošė savo šventei.

Į gimnazistų šventę atvyko nemažai svečių: Biržų evangelikų reformatų bažnyčios klebonas Rimas Mikalauskas, Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Algis Neverauskas, Seimo narys Viktoras Rinkevičius, rajono Savivaldybės meras Vytas Jareckas, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius, Seimo nario Audrio Šimo padėjėja Eugenija Prokopovičienė, Seimo nario V. Rinkevičius padėjėja Stasė Eitavičienė.

Šventę ragais paskelbė vaikinai ragininkai. Buvo sugiedoti Lietuvos valstybės ir „Saulės“ gimnazijos himnai.

Pirmasis gimnazistus pasveikino direktorius Dainius Korsakas. Direktorius kalbėjo, kad Gimnaziją šiemet pradeda lankyti 130 naujokų, jiems linkėjo greitai susirasti draugų ir susidraugauti su mokytojais, kad mokytis būtų lengviau. Ypatingas dėmesys šiais mokslo metams bus skirtas abiturientams, Gimnazijos šeimininkams, besiruošiantiems svarbiems gyvenimo pokyčiams. Jiems direktorius linkėjo atsakingai mokytis, puikiai pasiruošti egzaminams. Mokytojams direktorius linkėjo sveikatos ir energijos įgyvendinant visus sumanymus.

Kun. A. Neverauskas linkėjo ne tik įgyti žinių, bet mokytis tarnauti tėvynei, žmonėms, nes visi esame pašaukti tarnystei. Kun. R. Mikalauskas linkėjo gimnazistams visuose ieškojimuose ir darbuose dažniau remtis į Dievą ir mokytis.

Meras V. Jareckas Gimnazijos bendruomenei linkėjo susitelkimo ir bendradarbiavimo, kuriant saugią aplinką vaikams, mokytojams – kantrybės ir sveikatos, mokiniams – noro mokytis, svajonių išsipildymo, tėveliams – supratimo ir pagalbos vaikams. Gimnazistus ir jų mokytojus sveikino rajono Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas E. Januševičius.

Gimnazijos bendruomenę sveikino ir sėkmingų naujų mokslo metų linkėjo Seimo narys V. Rinkevičius, Seimo nario A. Šimo padėjėja Eugenija Prokopovičienė.

Šventės metu buvo apdovanoti geriausių rezultatų praėjusiais mokslo metais pasiekę mokiniai. Mokiniai gėlėmis pasveikino savo mokytojus. Buvo demonstruojamas linksmas gimnazistų sukurtas filmumas, dainavo choras „Solis ortus“, vadovaujamas mokytojos Danguolės Kazakevičienės, gimnazistai surengė literatūrinę-muzikinę kompoziciją rudens motyvais.

Po šventės Kultūros centre gimnazistai rinkosi į Gimnaziją pirmai simbolinei naujųjų mokslo metų pamokai savo klasėse.

Parengė Savivaldybės mero patarėja Janina Bagdonienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite