Angle down Atgal

Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykloje baigėsi mokslo metai

Birželio 2-osios pavakarę Rietavo Mykolo Kleopo Oginskio meno mokykla sukvietė savo bendruomenę į mokslo metų užbaigimo ir diplomų įteikimo šventę. Su džiaugsmu ir padėkos žodžiais į Rietavo kultūros centro salę susirinko mokyklos absolventai ir jų tėveliai. Šventė prasidėjo laikinai einančios mokyklos direktorės pareigas Jolitos Budriuvienės išsakytomis mintimis apie mokslo metų pasiekimus ir nuveiktus darbus. Aktyviai dalyvavusiems koncertinėje veikloje, festivaliuose ir prizines vietas konkursuose pelniusiems moksleiviams buvo įteikti padėkos raštai.

Savo meninius gebėjimus ir sukauptą sceninę patirtį koncerto metu dovanojo mokyklos absolventai. Šiais metais mokyklą baigė 14 muzikos ir dailės skyriaus mokinių, vien dešimtukais – Audra Vizgirdaitė, Meda Pociūtė, Gabrielė ir Emilija Griciūtės. Didžiuojamės savo gitaros IV klasės mokine Liveta Jatulyte, kuri pasirinko tolimesnį muzikos kelią Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijoje. Mergaitė puikiai baigė keturias klases ir aktyviai dalyvavo mokyklos koncertinėje veikloje. Brigitai Bacytei įteiktas dviejų metų išplėstinio mokymo baigimo pažymėjimas. Mes labai džiaugiamės, kad net pusė absolventų ir toliau tobulins ir gilins savo įgūdžius meno mokykloje.

Sveikinimo žodį tarė ir Rietavo savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Lidija Rėkašienė, pasidžiaugusi mokyklos veikla ir indėliu į Rietavo kultūrinį gyvenimą. Dėkodama akordeono vyr. mokytojai Danutei Matelienei už ilgametį darbą meno mokykloje ir atsidavimą pedagoginei ir visuomeninei veiklai, įteikė Rietavo savivaldybės mero padėkos raštą. Prie atsisveikinimo prisijungė meno mokyklos mokytojų kolektyvas.

Šventės pabaigoje padėkos žodžius mokytojams tarė tėveliai bei mokiniai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite