Angle down Atgal

Moderni bilietų pardavimo sistema leis keliones geležinkeliu planuoti patogiau

„Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ sėkmingai užbaigė pirmąjį bilietų pardavimo sistemos įsigijimo nuomos būdu viešojo pirkimo etapą. Jau šių metų antroje pusėje keleiviai galės bilietus į traukinius pirkti šiuolaikiškoje mobiliojoje programoje, naujame tinklalapyje ar bilietų pardavimo automatuose stotyse.

„Sparčiai artėjame prie laiko, kai mūsų klientai galės greičiau ir patogiau įsigyti bilietus į traukinius. Mūsų tikslas – kurti naują keliavimo kultūrą ir tapti pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems, vertinamu dėl aukšto lygio paslaugų, veiklos efektyvumo ir valdymo“, – sako UAB „LG Keleiviams“ generalinis direktorius Linas Baužys.

L. Baužys priduria, jog naujoji pardavimo sistema ne tik iš esmės pakeis bilietų įsigijimo ir kelionės planavimo patirtį, bet ir suteiks didelę pridėtinę vertę – artimiau pažinusi savo klientus bendrovė galės efektyviau vystyti teikiamų paslaugų krepšelį, o dinaminė kainodara leis pasiūlyti klientams patrauklias bei konkurencingas kainas. Naujoji bilietų pardavimo sistema bus pritaikyta visiems keleiviams, tame tarpe ir žmonėms su negalia, senjorams, šeimoms su mažamečiais vaikais ir pan.

2019 m. liepos 1 d. paskelbtas pirmasis viešojo bilietų pardavimo sistemos įsigijimo nuomos būdu konkurso etapas sėkmingai pasibaigė. Į antrąjį etapą patekę tiekėjai toliau tarpusavyje varžysis dėl galimybės diegti traukinių bilietų pardavimo sistemą. Planuojama, kad geriausią sprendimą pateikusi įmonė bus paskelbta antrą šių metų ketvirtį. Sutartį ketinama pasirašyti penkeriems metams.

Bendrovei „LG Keleiviams“ ilgalaikėje „Lietuvos geležinkelių" grupės strategijoje keliami ambicingi tikslai – tapti pirmuoju pasirinkimu keliaujantiems ir iki 2030 m. padvigubinti keliaujančiųjų traukiniais skaičių. Vienas iš tikslų įgyvendinimo etapų – modernios ir keleivių poreikius atitinkančios bilietų pardavimo sistemos diegimas, kuri leis ne tik greitai įsigyti kelionės bilietą, bet ir patogiai susiplanuoti savo kelionę „nuo durų iki durų“. Planuojama, jog kelionės bus užtikrintos vykstant į geležinkelio stotį ar tęsiamos išlipus iš traukinio nuomotu automobiliu, dviračiu, paspirtuku ar miesto viešuoju transportu. Už visą paslaugų paketą bus galima patogiai atsiskaityti vienu mygtuko paspaudimu.

2019 metų rezultatai rodo, jog traukiniai Lietuvoje tampa vis populiaresne susisiekimo priemone. Bendrovė „LG Keleiviams“ pernai vežė rekordinį skaičių keleivių – net 5,5 mln. Tai yra 6,7 proc. geresnis rezultatas, lyginant su 2018-aisiais.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite