Angle down Atgal

Mobilus COVID-19 ligos tyrimų punktas – naujoje vietoje

Nuo pirmadienio, rugpjūčio 3 d. mobilus tyrimų punktas veikia naujoje vietoje – Žagienio g. 2.

„Kadangi „Cido“ arenoje besiruošiant rudens sezonui vyksta parengiamieji darbai, netrukus prasidės intensyvios krepšininkų, dviratininkų treniruotės, mobilaus punkto tinkamai veiklai užtikrinti tapo reikalinga nauja vieta. Atsižvelgiant į Tepinėlių iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo mobiliuose punktuose COVID-19 ligos laboratoriniams tyrimams atlikti organizavimo tvarkos aprašą, patvirtintą LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu, mobiliam punktui perkelti pasirinkta J. Basanavičiaus ir Žagienio g. sankirtoje, adresu Žagienio g. 2, esanti aikštelė. Užtikriname, kad perkėlimo metu mobilus punktas dirbs nepertraukiamai ir bus įvykdyti visi reikalingi tyrimai“, - sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Primename, kad nuo liepos 27 d. Panevėžys įtrauktas į didelės rizikos savivaldybių sąrašą, tad miestiečiai gali profilaktiškai atlikti koronaviruso testą. Tai padaryti ypač kviečiami dirbantys klientų aptarnavimo srityse - vaistinėse, parduotuvėse, kirpyklose, maisto tiekimo įstaigose, automobilių servisuose ir pan. Tyrimui reikia registruotis skambinant Koronos karštąja linija 1808 ir konsultantui nurodant raktažodį „panevėžietis profilaktiškai“. Paskirtu laiku gyventojai prašomi savarankiškai automobiliu atvykti į mobilųjį punktą, tačiau atkreipiame dėmesį, kad vykti taksi ar viešuoju transportu – draudžiama. Taip pat atvykus su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei pranešimą su identifikavimo kodu, kuris buvo atsiųstas į mobilųjį telefoną, iš kurio buvo skambinta tel. 1808 ir užsiregistruota.

Panevėžio mobilus punktas aptarnauja visą Panevėžio apskritį – Panevėžio miestą ir rajoną, Pasvalį, Kupiškį, Biržus, Rokiškį. Jame iki šiol atlikta daugiau nei 7200 tyrimų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite