Angle down Atgal

Miško pardavimas

Nuo ko pradėti, jeigu norite parduoti mišką?

Atraskite patikimus miško pirkėjus

Kokių veiksmų imtis jeigu parduodu mišką? Prieš parduodant, geriausia pasinaudoti profesionalių konsultantų pagalba, kurie padės Jums atrasti geriausius variantus už palankią kainą. Miškas paprastai gali būti parduotas su žeme arba iškirtimui. Šiame straipsnyje sužinosite apie šių abiejų pardavimo būdų trūkumus bei privalumus ir galėsite tinkamai išsirinkti.

Miško pardavimas iškirtimui

Parduodant mišką iškirtimui, neprarasite žemės ir galėsite išsaugoti ją savo palikuonims, tačiau turėsite pasirūpinti miško atsodinimu ir priežiūra bei sumokėti gyventojų pajamų mokestį. Tokiu atveju, gausite 85 % pajamų, atskaičiavus nuo visos už parduotą mišką gautos sumos.

Miško pardavimas su žeme

Parduodami mišką su žeme, neišsaugosite savo nuosavybės, tačiau gausite kur kas didesnį pelną. Pilna suma Jums bus sumokėta iš karto ir išvengsite mokesčių, nereikės prisiimti atsakomybės už miško atsodinimą, jo priežiūrą.

Kaip vyksta konsultacijos?

Atvykęs specialistas apžiūrės Jūsų parduodamo miško plotą, įvertins jame esančias medžių rūšis, medienos kiekį ir kokybę, Jūsų siūlomą medienos kainą. Tikslią kainą nustato ekspertai, atsižvelgdami į medžių amžių, medienos rūšį, kiekį, kokybę. Geri miško pirkėjai iš karto sumokės pilną sumą už Jūsų mišką ir atsiskaitys grynaisiais pinigais arba perves pinigus į nurodytą banko sąskaitą.

Ką daryti, kuomet parduodu mišką ir noriu tai padaryti lengvai, patikimai ir gauti gerą pelną? Atsakymas gali būti tik vienas – neparduokite miško prieš tai nepasitarę su gerai nusimanančiais ekspertais.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite